Laikinai pratęstos LRT generalinės direktorės pavaduotojo G. Oganausko pareigos

Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Penktadienį LRT taryba pavedė generalinės direktorės pavaduotojui Gyčiui Oganauskui, kurio įgaliojimai baigiasi balandžio 4 d., laikinai eiti generalinės direktorės pavaduotojo pareigas, kol bus paskirtas naujas generalinis direktorius, praneša LRT tarybos pirmininkas Eugenijus Valatka.

„Šis sprendimas yra svarbus organizacijai, nes mums, kaip tarybai, yra svarbu, kad organizacijos viduje būtų kuo mažiau juntamas pereinamasis laikotarpis: būtų užtikrinta sklandi organizacijos veikla, kad ir toliau taip pat intensyviai vyktų darbai vadovaujantis nauja LRT veiklos strategija“, – teigia E. Valatka.
 
Pasak tarybos pirmininko, taip pat diskutuota apie naują LRT generalinio direktoriaus konkursą. Dėl naujos konkurso datos taryba spręs kito posėdžio metu, kuris yra numatytas balandžio 18 d.
 
„Iki tol mums svarbu rasti sprendimus ir pakoreguoti Viešo konkurso eiti LRT generalinio direktoriaus pareigas aprašą taip, kad šis viešas konkursas užtikrintų kuo didesnį viešumą ir skaidrumą“, – sako E. Valatka.
 
ELTA primena, kad dabartinė LRT vadovė M. Garbačiauskaitė-Budrienė penkerių metų kadenciją pradėjo 2018-aisiais.