Kviečia prisidėti prie akcijos „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“

Druskininkai
Pixabay.com nuotr.
agne.klybaite@etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Druskininkų savivaldybės inf.

Pilietinės akcijos „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“ organizatoriai kviečia gyventojus prisidėti įgyvendinant jos tikslą – surinkti jau nebereikalingas automobilines vaistinėles ir perduoti jas Ukrainai, tokiu būdu primenant visuomenei apie paramos Ukrainai svarbą.

Druskininkų savivaldybės gyventojai prie akcijos gali prisidėti vaistinėles atnešant į Lidl parduotuvę arba „Circle K“ degalinę. 

Kadangi nuo liepos 1 d. vairuotojai savo automobiliuose turi atnaujinti ar įsigyti naujos sudėties pirmosios pagalbos rinkinius (vaistinėles), senosios vaistinėlės taps nebereikalingos ar nebenaudojamos, tačiau jos būtų svari parama Ukrainos gynėjams ir civiliams gyventojams.

Siekiama surinkti kuo daugiau keičiamų vaistinėlių, kurios bus perduotos tiek į karo zoną, tiek civiliams gyventojams. Vaistinėlėms rinkti bus sutartos surinkimo vietos UAB Circle K Lietuva ir LIDL Lietuva prekybos taškuose, surinkti jas iš visos Lietuvos padės DPD Lietuva komanda.

Vaistinėlės iki išgabenant į Ukrainą bus saugomos (sandėliuojamos) UAB ELEKTRUM LIETUVA patalpose. Vėliau išgabentos į Ukrainą.

Ši akcija taip pat primins visuomenei apie paramos, kokia ji bebūtų, Ukrainai svarbą.