Kviečia dialogo su policijos pareigūnais

Raseiniai
Audronio Rutkausko nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Savaitraštis „Etaplius“

Įdomu, kokia kriminogeninė situacija jūsų rajone, kaip su ja tvarkosi policijos komisariato pareigūnai, kokios jų veiklos gairės ateičiai, kokia pertvarka laukia policijos ir ar ji turės įtakos gyventojų problemoms spręsti? Atsakymus į šiuos ir kitus jums rūpimus klausimus išgirsite, atėję į rajono policijos pareigūnų rengiamą veiklos ataskaitą visuomenei.

Dialogo su gyventojais metu siekiama išsiaiškinti, kas negerai jų gyvenamojoje aplinkoje, ar gyventojai jaučiasi saugiai ir ko jie tikisi iš teisėsaugos pareigūnų. Gyventojų išsakytos pastabos, pasiūlymai bei lūkesčiai svarbūs pareigūnams, planuojant šių metų darbus.

Šiaulių apskrityje 2022 m. veiklos rezultatų aptarimas vyks:

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai su savo aptarnaujamos teritorijos gyventojais susitiks vasario 8 d. 14 val. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato salėje (Purienų g. 48, Šiauliai).

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai su Radviliškio rajono gyventojais susitiks vasario 10 d. 11 val. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre (Maironio g. 8A, Radviliškis).

Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai su Pakruojo rajono gyventojais susitiks vasario 7 d. 14 val. J. Pakalnio menų mokykloje (L. Giros g. 4, Pakruojis).

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai su Raseinių rajono gyventojais susitiks vasario 3 d. 14 val. M. Martinaičio viešojoje bibliotekoje (Vytauto Didžiojo g. 1, Raseiniai).

Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai savo veiklos rezultatus gyventojams pristatė sausio 31 d. Bendruomenės namuose (Upytės g. 1, Joniškis).

Pranešimas spaudai