Kvepalų tendencijos 2021 metais: populiariausi kvepalai vyrams ir moterims

Kvepalų tendencijos 2021 metais: populiariausi kvepalai vyrams ir moterims
Vilnius
Freepik.com nuotr.
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Keičiantis metams, keičiasi įvairios tendencijos. Tai gali būti ne tik mados, interjero, bet ir kvepalų tendencijos. Nors kvepalai - tarsi nematomas aksesuaras, tačiau jis yra ypač ryškus, sentimentalus, nuteikiantis pozityviai ir atspindintis asmenybę. Kvepalus naudojame kiekvienas iš mūsų, tad planuojant ateinančių metų pirkinius verta pasidomėti, kokios kvepalų tendencijos vyraus 2021-ais metais ir kokioms aromatų natoms prognozuojama sėkmė?

Populiariausi vyriški aromatai

Prognozuojama, jog šaltuoju sezonu ypač didelio dėmesio vyriškų kvepalų kategorijoje sulauks medienos aromatų šeimai priskiriamas odos kvapas.

Būtent toks yra Jimmy Choo kvepalai vyrams „Urban Hero“. Odos natą turinčiuose kvepaluose šių aromatas atsiskleidžia dienos eigoje, ypač tinka vakarui. Taip pat šis aromatas yra ilgai išliekantis, todėl pasikvėpinus ryte, proceso nereikės kartoti bent 10 valandų.

Dar viena vyriškų kvepalų tendencija – medienos aromatus skleidžiantys kvepalai. Šiuo atveju vyrams gali palikti Moschino prekinio ženklo aromatas „Uomo?“. Medienos kvapai atskleidžia savimi pasitikinčio vyro asmenybę, ją sustiprina ir palieka teigiamą pirmąjį įspūdį. Medienos aromatai ypač rekomenduojami vakaro metui.

Kokie kvepalai patiks moterims?

Ambra ir muskusas – ateinančių metų aromatų favoritai, rekomenduojami moterims.

Ambros ir muskuso natos užuodžiamos daugeliui gerai žinomuose kvepaluose, pavyzdžiui, Yves Saint Laurent aromate „Black Opium“. Tai klasikiniai, tačiau metai iš metų populiarumo pozicijų neapleidžiantys kvepalai moterims, kurį renkasi merginos ir moterys visame pasaulyje. Šis kvapas rekomenduojamas tiek dienos, tiek vakaro metui rudens, žiemos sezonu, o pavasarį bei vasarą patariama jį rinktis kaip vakarinį aromatą.

Jeigu dar neturėjote kvepalų, dvelkiančių gintaru bei smilkalais, 2021-aisiais pats metas juos išbandyti.

Šios aromatinės natos pasižymi lengvumu, švelnumu bei tarsi apgaubia paslapties šydu, kurį taip mėgsta moterys. Agent Provocateur „Fatale Intense“ kvepia ne tik gintaru, bet ir raudonąja rože, laukinėmis gervuogėmis. Tai visais metų laikais tinkamas naudoti kvapas, simbolizuojantis moters viliojimo galią.

Remiamas turinys