Kvapnios Kalėdos: kokius kvepalus dovanoti?

Kvapnios Kalėdos: kokius kvepalus dovanoti?
Vilnius
Freepik.com nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Atėjus šaltajam žiemos sezonui, vis dažniau pagalvojame apie Kalėdas ir svarstome, ką švenčių proga dovanosime brangiems žmonėms. Puikia idėja dovanai gali tapti kvepalai, kurie suteiks jaukumo, energijos, pagerins nuotaiką ir visą dieną skleis ypatingą aromatą. Kvepalai yra puikiai tinkama dovana tiek moterims, tiek vyrams, o jeigu planuojate dovanoti bendrą dovaną, pavyzdžiui, tėvams ar draugų porai – tam puikiai gali tikti universalūs, kitaip vadinami, unisex, kvepalai.

Ypač didelis kvepalų pasirinkimas yra elektroninėje parduotuvėje https://kvepalusala.lt/.

Kaip išrinkti tobulą kvapą?

Pasak parfumerijos ekspertų, renkant kvepalus ne sau, rekomenduojama atkreipti dėmesį, kokių natų kvapus asmuo naudoja dažniausiai. Taip pat verta atkreipti dėmesį, ar žmogus, kuriam dovanosite kvepalus, yra pamėgęs tam tikrus prekinius ženklus. Vadinasi, jeigu metų eigoje asmuo pirmenybę teikia sunkesniems medienos, rytietiškiems aromatams, ieškokite būtent tokių kvepalų. Jeigu žmogus nuolat perka, pavyzdžiui, Versace prekinio ženklo aromatus, pats metas pasidomėti, ar gamintojas yra paruošęs šventinių naujienų.

Kvepalų rekomendacijos vyrams

Ieškant kvepalų vyrams, verta atkreipti dėmesį, ar aromatas yra tinkamas ir dienos, ir vakaro metui. Pastebima tendencija, jog retas vyras savo vonios kambaryje turi penketą skirtingų kvapų, todėl renkantis universalų aromatą, panašu, kad neprašausite. Tai gali būti Ralph Lauren aromatas „Polo Black“, Roberto Cavalli „Uomo“ ar Lalique „Pour Homme Lion“.

Kokį aromatą dovanoti moteriai?

Jeigu ieškote kvepalų mylimai žmonai, mamai ar draugei, puikiu pasirinkimu gali tapti tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje turintys aromatai. Moterys vertina ilgai išliekančius kvapus, kurie paryškina asmenybės bruožus, yra elegantiški bei paliekantys neįkyrų kvapo šleifą. Paco Rabanne „Lady Million“, Cartier „La Panthere“, Escada „Magnetism“ yra tie aromatai, kurie dažnai tampa dovanomis moterims visame pasaulyje.

Unisex kvepalai – jai ir jam

Jeigu iki šiol nesate girdėję apie kvepalus, kurie yra puikiai tinkami tiek moteriškai, tiek vyriškai lytims, pateikiame keletą itin populiarių rytietiškų aromatų, tinkančių jai ir jam. Escentric Molecules aromatai, Mancera, Juliette Has A Gun prekinių ženklų kvapai ar Hermes „Eau D’orange“ nepalieka abejingų bei gali tapti išskirtine kalėdine dovana.

Remiamas turinys