Kvaišalais disponavę anksčiau teisti tauragiškiai siunčiami į kalėjimą ilgiems metams

45f77ebd320276cf3ec8ae2ad2604527fd79c8f4
Tauragė
BNS / Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Anksčiau jau buvę teisti du Tauragės gyventojai ilgiems metams siunčiami į kalėjimą už labai didelio kiekio kvaišalų – karfentanilio ir metadono – įsigijimą, laikymą ir gabenimą, praneša prokuratūra.

Bylos duomenimis, pernai liepą 27 ir 31–erių metų tauragiškiai, turėdami tikslą įgyti ir parsigabenti stiprių psichotropinių medžiagų – karfentanilio ir metadono, – leidosi į kelionę maršrutiniu autobusu. Taip iš Klaipėdos į Raseinių autobusų stotį atvykę vyrai taksi automobiliu ieškojo tikslo pagal turėtas koordinates.
 
Tauragiškius jos atvedė į Raseinių rajone esančio Visbarų kaimo apylinkes. Iš minėtomis koordinatėmis pažymėtos laukymės vyrai paėmė ten paliktą paketą su kvaišalais ir, išsikvietę taksi, nuvyko į Kryžkalnį, iš kur autobusu parvyko į uostamiestį.
 
Klaipėdoje vyriškius pasitiko teisėsaugos pareigūnai, kurie patikros metu pas 27-erių metų teisiamąjį rado apatiniuose paslėptas psichotropines medžiagas.
 
Nustatyta, kad bendrininkų gabentame, beveik 400 gramų pakete buvo 0,18 gramų karfentanilio bei daugiau nei 19 gramų metadono. 
 
Klaipėdos apygardos teismo priimtu apkaltinamuoju nuosprendžiu abu tauragiškiai pripažinti kaltais dėl jiems inkriminuotų nusikalstamų veikų.
 
31-erių nuteistajam teismas skyrė laisvės atėmimą 11 metų, o jo bendrininkui – 10 metų.