Kuršėniškė Zofija Urbonavičienė pasitiko 100-ąjį gimtadienį

20240226_141253
Šiauliai
Giedrė Karkalienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių rajono savivaldybė

Gražų ir įspūdingą šimto metų jubiliejų atšventė kuršėniškė Zofija Urbonavičienė. Jubiliatė atvykusius pasveikinti Šiaulių rajono savivaldybės vicemerą Eimantą Kirkutį ir Kuršėnų miesto seniūno pavaduotoją Giedrę Karkalienę pasitiko smagiai nusiteikusi, švytinti šypsena, žavinga ir stilinga.

Jubiliatei įteikta puokštė gėlių ir Šiaulių rajono savivaldybės mero Česlovo Greičiaus sveikinimas įspūdingo jubiliejaus proga.

Zofija gyvena kartu su seserimi Antanina. Vyrą ir sūnų pasiėmė Amžinybė. Zofija svečiams pasakojo, kad apie anūką ir savo seseris. Ji užaugusi keturių vaikų šeimoje. Brolis jau iškeliavęs Amžinybėn, o visos trys seserys gyvuoja, Zofija – vyriausia, bet ir kitos dvi jau senokai atšventusios 90-mečius.

Zofija visą gyvenimą – Kuršėnuose. Jaunystėje dirbo Daugėlių plytų gamykloje, Pavenčių cukraus fabrike, pasakojo, kad stengdavosi būti rami, sutarti su žmonėmis, nelaikydavo pykčio. Kadangi Zofija vaikšto nedaug, tai didžioji dalis laiko praeina namuose – dviese su seserimi smagiau ir lengviau.