Kupiškyje – susitikimas su Norvegijos rotariečiais

2023-11-28-rotary
Kupiškis
Kupiškio rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kupiškio rajono savivaldybė

Kupiškio rajono meras Algirdas Raslanas susitiko su Norvegijos rotariečiais. Kupiškyje lankėsi 22 rotariečiai iš Norvegijos 6 Rotary klubų: Langesund, Tonsberg, Faerder. Lagendalen, Svelvik. Sandefjord Ost.

Susitikimo metu Savivaldybės meras Algirdas Raslanas padėkojo už norvegų nuolatinę paramą rajonui gerinant žmonių socialinę padėtį ir palinkėjo, kad glaudūs ryšiai su Kupiškiu nenutrūktų.

Visiems norvegams meras įteikė dovanėles su Kupiškio miesto simbolika.

Susitikime dalyvavusi „Norvegų Kalėdinio turo“ sumanytoja Edrund Olaisen, kuri yra Lietuvos Respublikos prezidento Valdo Adamkaus 2009 metais apdovanota ordinu už nuopelnus Lietuvai, pasidžiaugė, kad Savivaldybės vadovas ir Kupiškio Rotary klubas ieško bendradarbiavimo kelių, kad būtų galima kuo prasmingiau padėti Kupiškio krašto žmonėms.

Kupiškio Rotary klubas svečiams Kupiškio ligoninėje pristatė įgyvendintą projektą „Druskų kambario įrengimas“, prie kurio prisidėjo Norvegijos Faerder Rotary klubas.

Kupiškio šv. Kazimiero vaikų namuose gyvenantys dideli ir maži vaikai jau džiaugiasi kalėdinėmis dovanomis. Jas įteikė Norvegijos Faerder Rotary klubo nariai ir kartu su rotariečiais atvykęs Kalėdų senelis.

Ketvirtadienį Norvegijos rotariečiai, lydimi Kupiškio Rotary klubo narių, aplankė Kupiškio rajono seniūnijose gyvenančias šeimas, kurioms yra atvežta labdara.

Šiais metais į Kupiškį atvežta labdara 7 šeimoms. Norvegijos rotariečiai atvežė baldų, dviračių, buitinių elektros prekių: šaldytuvų, viryklių, skalbimo mašinų bei kitos labdaros. Šeimas labdarai gauti rekomendavo socialiniai darbuotojai.

Ši akcija, pavadinta „Norvegų Kalėdinis turas 2023“, yra Panevėžio apskrities Rotary klubų ir Norvegijos Rotary apygardos 2290 Rotary klubų glaudaus bendradarbiavimo, trunkančio 23 metus, rezultatas.