Kupiškio savivaldybėje – stipriausias pasaulio žmogus Ž. Savickas: aptartos galiūnų varžybų galimybės

Kupiškio savivaldybėje – stipriausias pasaulio žmogus Ž. Savickas: aptartos galiūnų varžybų galimybės
Kupiškis
Kupiškio rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kupiškio rajono savivaldybė

Trečiadienio rytą Kupiškio rajono savivaldybės ir Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro vadovai susitiko su Lietuvos ir pasaulio galiūnų sporto čempionu, stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamu Žydrūnu Savicku ir Lietuvos galiūnų federacijos komercijos direktoriumi Gediminu Rupšiu.

Savivaldybės meras Dainius Bardauskas svečiams dėkojo už vizitą ir sakė, kad planuojant kitų metų renginius labai smagu būtų ir vėl po ilgesnio laiko Kupiškyje išvysti įspūdingus galiūnų pasirodymus.

Susitikimo metu aptartos 2023 m. galiūnų varžybų organizavimo Kupiškyje galimybės bei pasiruošimas Lietuvos galiūnų čempionato etapui. Planuojama varžybų data – 2023 m. birželio 10 d.

Lietuvos sportininkas galiūnas Ž. Savickas Savivaldybės merui perdavė savo marškinėlius, su kuriais 2017 m. dalyvavo Pasaulio galiūnų čempionate, vykusiame Bocvanoje. Marškinėlius bus galima įsigyti vasario 16 dieną Kupiškio kultūros centre organizuojamame aukcione. Aukciono metu surinktos lėšos bus skirtos Ukrainos žmonėms.

Galiūnų varžybos sulaukia išties didelio žmonių susidomėjimo, tad Savivaldybės vadovai džiaugėsi, kad tokio lygio ir pobūdžio varžybos papuoš šią vasarą ir Kupiškį.