Kupiškio rajono savivaldybės kandidatų į merus debatai: didžiausia regiono problema – jaunų žmonių mažėjimas

Kupiškis
Stop kadras.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Artėjant merų ir savivaldybių rinkimams, šalyje prasidėjo kandidatų debatai. Kupiškio savivaldybės debatai vyko miesto kultūros centre, kur politikai dalinosi savo miesto problemų sprendimais, vizijomis ir planais.

Debatuose dalyvavo: Albertas Audickas (Darbo partija), Dainius Bardauskas (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai), Vidmantas Paliulis (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Modestas Puišė (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Algirdas Raslanas (Lietuvos socialdemokratų partija).

Debatus moderavo Laisvės TV žurnalistas Ignas Kinčinas. Kandidatai turėjo atsakyti, kokią didžiausią problemą mato Kupiškyje ir kokį sprendimo būdą jai turi.

Dalyvių teigimu, vienos didžiausių Kupiškio regiono problemų yra demografija, jaunų žmonių mažėjimas ir menkai išplėtotas vidutinis bei smulkusis verslas. Paminėtos ir sveikatos apsaugos problemos.

Debatuose dalyvaujantys žiūrovai domėjosi Kupiškio gatvių ir šaligatvių būkle, kaip ją reikia gerinti, Byčių slidinėjimo trasa ir kodėl ja savivaldybė nesirūpina.

Diskutuota apie turizmo skatinimą Kupiškyje ir jo rajone. Kandidatų teigimu, reikia kurti ir gerinti infrastruktūrą, įkurti kemperių, jachtų aikšteles bei nepamiršti, kiek įmanoma labiau išnaudoti Kupiškio marias. 

Paklausus politikų, kaip planuoja kurti naujas darbo vietas, kandidatai teigė, kad savivaldybei reikėtų labiau remti verslą ir stengtis pritraukti verslą, formuoti sklypus ir parengti investicines vietas verslui. 

Visą diskusiją galite žiūrėti vaizdo įraše: