Kupiškio rajono savivaldybėje pristatytas Jaunimo problematikos tyrimas

Kupiškio rajono savivaldybėje pristatytas Jaunimo problematikos tyrimas
Kupiškis
Kupiškio rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kupiškio rajono savivaldybės informacija

Rugpjūčio 2-osios rytą Savivaldybės posėdžių salėje Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Gabija Jurkėnaitė pristatė Jaunimo problematikos tyrimo rezultatus.

Pristatyme dalyvavo Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Jakštas, direktoriaus pavaduotoja Ingrida Bernatavičienė, Savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Irena Mockuvienė, Savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas ir Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Vytis Zavackas, Kupiškio Jaunimo centro jaunimo darbuotoja, šiuo metu einanti direktorės pareigas, Milisenta Viržintaitė, ir Kupiškio kultūros centro Kultūrinės veiklos seniūnijose skyriaus vedėja Inga Dovydėnienė.
 
Tyrimas buvo vykdomas nuo 2021 m. gruodžio iki 2022 m. kovo mėn. Tikslinė grupė – 14-29 metų asmenys. Tyrimo tikslas – ištirti jaunimo problemas atspindinčius rodiklius įvairiose jaunimo politikos įgyvendinimo srityse, tokiose kaip mokymasis ir studijos, darbas, laisvalaikis, gyvenimo sąlygos, dalyvavimas neformaliame ugdyme, fizinė ir psichinė sveikata, įpročiai ir gyvenimo būdas, šeima, draugai, kaimynystė, probleminio ir rizikingo elgesio apraiškos ir t. t.
 
Savivaldybės jaunimo koordinatorė G. Jurkėnaitė pristatė tyrimo rezultatus ir vyraujančias tendencijas, pasidalino įžvalgomis ir galimais sprendimais kaip užtikrinti, kad Savivaldybėje jaunimo politika būtų vystoma tolygiai. Taip pat buvo pristatyti konkretūs pasiūlymai Savivaldybei, mokykloms, Kupiškio jaunimo centrui, verslui ir įstaigoms, kaip kryptingai planuoti priemones jaunimo problemoms spręsti bei priimti sprendimus, užtikrinančius darnią jaunimo politikos plėtrą Kupiškio rajono savivaldybėje.

Redakcija rekomenduoja