Kupiškėnų rankomis kurti žaisliukai papuoš Prezidentūros eglutę

Kupiškėnų rankomis kurti žaisliukai papuoš Prezidentūros eglutę
Kupiškis
A. Vilimės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kupiškio rajono savivaldybė

Artėjant gražiausioms metų šventėms Lietuvos Respublikos Prezidentūra ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė pradėjo kalėdinės eglutės žaisliukų gaminimo akciją, kviesdami jungtis Lietuvos moksleivius, bendruomenes ir šeimas kartu kurti stebuklingą šv. Kalėdų nuotaiką Lietuvos sostinėje Vilniuje.

Lietuvos bendruomenės buvo kviečiamos savo rankomis siūtais namukais papuošti Prezidentūros eglę, kuri spinduliuotų visų šalies žmonių vienybės jėgą.
 
Prie „Jaukių namų“ akcijos prisijungė ir Kupiškio rajono ugdymo įstaigos: Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Kupiškio r. Subačiaus gimnazija, Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrius Šepetos Almos Adamkienės mokykla-daugiafunkcis centras, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla ir Kupiškio mokykla „Varpelis“.
 
Iš Prezidentūros buvo gauta instrukcija kokie nameliai turėtų būti – buvo prašoma juos pagaminti iš vilnos audinio, o dekoravimas paliktas kiekvieno kūrėjo išmonei. Moksleiviai noriai ir aktyviai įsitraukė į organizuojamą akciją ir turimas rezultatas – 33 sukurti nameliai – jau greitu laiku papuoš Prezidentūros eglutę.