Kūno kultūros ir sporto centro stadione bus pradėti rekonstravimo darbai

Raseiniai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Raseinių rajono savivaldybė

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyrius informuoja, kad birželio pradžioje buvo pasirašyta Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui priklausančio stadiono (šalia Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos) ir kitų inžinerinių statinių rangos darbų sutartis su UAB „Namo rūbas“.

Pagal pasirašytą sutartį šiais metais bus atliekama pirmoji rangos darbų dalis. Šiame projekte „Sporto paskirties inžinerinio statinio rekonstravimo, kitos paskirties inžinerinių statinių rekonstravimo ir kitos paskirties pastato statybos Vilniaus g. 11A, Raseiniuose“ numatyta įrengti aptvertą, apšviestą teniso aikštelę, sutvarkyti jau seniai atnaujinimo reikalaujančias žiūrovų tribūnas.
 
Šis stadionas buvo rekonstruojamas ir 2021 metais, tuomet buvo atnaujinta universali sporto aikštelė ir įsigyta būtina sporto įranga: mobilūs krepšinio stovai, lauko treniruokliai, lauko teniso įranga, šuolių į aukštį ir į tolį sektorių komplektai, trišuolio sektoriaus, rutulio stūmimo įranga, lauko treniruokliai.
 
Dabartinis šių metų projektas yra finansuojamas LR švietimo, sporto ir mokslo ministerijos ir Savivaldybės biudžeto lėšomis, darbų vertė – 316 797,36 Eur (su PVM), o rangos darbų trukmė – 24 mėn.
 
„Šis sporto stadionas yra be galo reikalingas Raseinių rajono gyventojams. Jame kasdien treniruojasi net kelios dešimtys vaikų, jaunimo, suaugusiųjų, o kartais ir senjorų bei neįgaliųjų atstovai. Tai svarbi treniruočių vieta tiek Sporto centrą lankantiems sportininkams, tiek šalia darželį ir mokyklą lankantiems vaikams, tiek ir patiems miestiečiams. Todėl be galo malonu pranešti, jog dar vieni rekonstrukcijos darbai čia prasidės jau netrukus“, – apie projekto įgyvendinimą kalbėjo Raseinių rajono savivaldybės vicemeras, kuruojantis švietimo ir sporto sritis, Matas Skamarakas.
 
Darbų pradžia numatoma jau šį mėnesį, kai bus pasirašyta sutartis su statybos darbų techniniu prižiūrėtoju. Šis stadionas mieste yra vienintelis standartinio dydžio stadionas, kuriame vyksta rajoninės ir galėtų vykti respublikinės varžybos.