„Kultūros avilys“ kviečia jaunimą auginti savo patirtys kartu 

2879800b937f57c87426673f0ee75c8952453eeb
Radviliškis
Ema Linkevičiūtė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Radviliškio kultūros centras kartu su jaunimo klubu „Kultūros avilys“, laimėjęs projektą „Patirtys augina“ kiekvieną mėnesį kviečia jaunus, aktyvius žmones susitikti klubo organizuojamose veiklose ir koncertuose.

„Kultūros avilys“ dar neseniai susikūrusi organizacija, kurioje paaugliai iš naujo atranda save. Jaunuoliai organizuoja įvairius renginius ir pokalbius, taip pat juos veda. Lapkričio 10 d. Radviliškio kultūros centre įvykusi diskusija su versliais vakaro pašnekovais pritraukė daug radviliškiečių ir miesto svečių. Jaunimas turėjo galimybę klausytis nuotaikingo, informatyvaus pokalbio. Vakaro svečiai dalijosi patirtimi ir žiniomis tiems, kurie svajoja sekti verslumo keliu.  

Vakaro tema – verslumas, buvo išgvildenta įvairiomis pusėmis. Odeta Petkevičiūtė – renginių ir vestuvių organizatorė „Atedo weddings & events“ įkūrėja, Laura Baltijūtė – grafikė, „Laba“ kūrybos namų įkūrėja ir Irmantas Norkus – konditeris, ,,Desertų dirbtuvių“ įkūrėjas. Šie jauni, energija plūstantys žmonės dalijosi verslo ypatumais, įkvėpė ir sudomino jaunimą domėtis verslumu, dalijosi pliusais ir minusais būnant ir norint tapti verslininku. 

Vakaro kulminacija – Irmanto kurtų desertų degustavimas ir žaidimai, privertę jaunuolius pasukti galvas ar net patikrinti savo sėkmės lygi. Kiekvienas atvykęs turėjo galimybę pasirinkti, kokiame vakaro užsiėmime nori dalyvauti. Žaidimų nugalėtojai didžiavosi gautais prizais.

Jei ir TU esi jaunas, aktyvus, patirčių bei nuotykių ieškantis žmogus, projektas „Patirtys augina“ tau padės šiuos lūkesčius įveikti. Viskas, ką turi padaryti, tai pasek „Kultūros avilį“ Instagram arba Facebook platformose, sek informaciją ir susimatykime artėjančiose veiklose. Jei gali jie, GALI ir TU.