Kretingoje šėliojant nykštukams sužibo pagrindinė miesto eglė

Kretingoje šėliojant nykštukams sužibo pagrindinė miesto eglė
Klaipėda
Karolio Bakūno nuotr.
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šeštadienio vakarą Kretingoje, Rotušės aikštėje, šėliojant nykštukams, sužibo jaukumu alsuojanti pagrindinė miesto eglė. Klasikinės puošybos karkasinė eglė šiemet kviečia džiaugsmingai pasitikti gražiausias metų šventes.

Įspūdingai 12 metrų aukščio eglei sukurti panaudota daugiau nei 700 gyvų žaliaskarių šakų, o papuošti kelios dešimtys žaisliukų  bei  kalėdiniai ornamentai, kurie nušvito tūkstančiais lempučių.

Šiemet pagrindine Kretingos egle galima grožėtis kiek kitokioje aplinkoje, klausantis vieno iš 40 skirtingų muzikinių kalėdinių kūrinių. Prie eglės įrengtas specialus muzikinis suoliukas, ant kurio prisėdus suskamba muzika. Taip pat kaip ir pernai, prie pagrindinės eglės veikia stebuklingas Kalėdų senelio paštas.

Artėjančias gražiausias metų šventes Kretingos rajonas pasitinka pasidabinęs šimtais, galimai net tūkstančiais įvairiausių nykštukų. Kretingoje nykštukų pridygo ne tik kiemuose ar viešosiose erdvėse, bet ir Nykštukų alėjoje.

Nuo šeštadienio kretingiškiai ir miesto svečiai gali pasivaikščioti Nykštukų alėja, kuri tęsiasi nuo Rotušės aikštės skvero iki Kretingos rajono kultūros centro. Alėjoje, veiksiančioje visą šventinį laikotarpį, iš viso įkurdinta per 40 rajono gyventojų bei organizacijų sukurtų nykštukų.

Rajono gyventojai iki šventų Kalėdų kviečiami nykštukais puošti savo kiemus, langus ar vitrinas bei dalyvauti gražiausiai ir originaliausiai papuošto kiemo, lango ar vitrinos konkurse. Nuotraukų laukiama el. paštu kaledos@kretinga.lt.