Krepšiniui Šiauliuose būti ir jokių kitų minčių būti negali!

Šiauliai
BC „Šiauliai“ archyvo nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Savaitraštis „Etaplius“

Asta Lesauskienė, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė:

– Esu aistringa „Šiaulių“ komandos sirgalė ir neabejoju, kad mieste privalo išlikti aukšto lygio krepšinis. Ne kas kitas, o būtent Savivaldybė turėtų pasirūpinti, kad krepšinis ne tik mieste išliktų, bet ir klestėtų.

Ir nekalbu vien apie pinigus, finansavimą, rėmėjus. Krepšinis mūsų tautos antroji, o kai kuriems net ir pirmoji religija. Tad čia svarbus ir tikėjimas.

Gerbiu trenerį A. Sireiką už istorines praeities pergales, tačiau kartu matau, kad reikia naujo mąstymo. Nėra gerai, kai treneris jaučiasi nepakeičiamas. Sirgaliai yra ištikimi klubui, tačiau jie pasiilgo to gerojo „spektaklio“ arenos aikštėje, kuris ne visada baigiasi pergale, bet dovanoja krepšinio jausmą ir pliūpsnį adrenalino.

Krepšinio klubui politikai turėtų padėti, palaikyti, sudaryti sąlygas gyvuoti klubui, tačiau valdymo ir vadybos vairas privalo būti perduotas profesionalams.

„Šiaulių“ klubo vadovas D. Slanina yra geriausia, kas nutiko komandai. Jis turi Europos krepšinio klubų vadybos patirties, todėl, leidus jam veikti laisvai ir kūrybiškai, manau, visi gautume galimybę džiaugtis ne istorija tapusiomis, o naujomis pergalėmis.

Krepšinis iš esmės yra permainingas, todėl, laiku reaguojant į naujoves ir priimant operatyvius strateginius sprendimus, galime turėti stiprią, vieningą, darnią, augančią Šiaulių miesto komandą.

Visi pasiilgome tikros, neišskaičiuotos ir nesuvaidintos meilės krepšiniui.

Taigi, pats laikas sugrąžinti į sirgalių širdis krepšinio jausmą!

Užsak. nr. 101566