Krepšinio žvaigždė J. Mačiulis prabilo apie žmoną: „Ne kiekviena moteris atlaikytų tokį gyvenimą“

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Jau šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai išvys atvirą pokalbį su legendiniu krepšininku Jonu Mačiuliu. Žinomas vyras neslepia – be šeimos pasiaukojimo, supratimo ir palaikymo, mylimas darbas nebūtų atnešęs tiek džiaugsmo, ir, žinoma, laimėjimų. Juk namuose jis turi net keturias meiles – žmoną ir tris dukras. Būtent su jomis susiję didžiausi jo, kaip krepšininko, pasiekimai. „Keturios moterys mano šeimoje – keturi medaliai su Lietuvos rinktine“, – laidoje atviraus sportininkas.

Tačiau ar paprasta būti krepšininko žmona? Apie savo šeimą ir karjeros pradžią su laidos vedėja Kristina Rimiene kalbėjęs Jonas neslėps, kad sunkiausia, ypač jo žmonai, būdavo užsienyje. Ten trūkdavo ir draugų, ir pagalbos.

„Ne kiekviena moteris atlaikytų tokį gyvenimą, kai vyras išvažiuoja į kelionę savaitei, o tu lieki viena namie su 3 vaikais – vienas serga, turi į ligoninę važiuoti, kitiems dar kažkas... Ir prasideda ta nematoma gyvenimo pusė – pasiaukojimas. Tai – tikrai sunkus gyvenimas“, – atvirai apie žmonos pasiryžimą kalbės sportininkas.

Tačiau, kad ir kur begyventų, Jono šeima visuomet buvo kartu. Galbūt todėl namus krepšininkas šiandien vadina ramybės oaze, į kurią niekuomet nesinešdavo krepšinio gyvenimo.

 „Namie tu esi tėtis, o ne krepšininkas. Dukros klausdavo, o kodėl tu visą dieną žaidi su kamuoliuku, kas čia per darbas? Jos tik dabar ėmė suprasti, kodėl žmonės su tėčiu fotografuojasi. Nes joms esu tik tėtis“, – sakys Jonas.

Mačiulis laidos žiūrovams papasakos ir apie krepšinio pasaulio užkulisius – atskleis, kodėl grįžęs į Lietuvą, nekeldavo telefono draugams, ir kaip jam pavykdavo atsiriboti nuo žiūrovų garsiai reiškiamų emocijų. Jis neslėps, kad būta rungtynių, kuriose jis savęs... nebeprisimindavo.

Norintys sužinoti, kaip Jonas susipažino su žmona bei kokius laimėjimus vertina labiausiai, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio laidos.

Pergalės taurė, pripildyta žalumos

Laidos rubrikoje „Floristinis desertas“, laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė, vintažinėje taurėje sukurs monochrominę kompoziciją, skirtą krepšininkų ir kitų Lietuvos sportininkų pergalėms.

Ši vaza, turėjusi jau ne vieną savininką, vėl atgims naujam gyvenimui. Antrą kvėpavimą įgaus ir nebe pirmą kartą naudojami džiovinti palmės lapai, kuriuos paryškins žilė, zunda, šparago žaluma, astilbės, raganės, dekoratyviniai česnakai, eukaliptas, akacija ir leukodendronas.

Ši pergalinga, vienos žalios spalvos paletės kompozicija, pabrėš vintažinės taurės grožį ir privers susimąstyti, kiek daug daiktų perkame, nors dažnai galime naudoti tai, ką jau turime – tereikia apsidairyti ir pasitelkti fantaziją.

 

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3!