Krepšinio aikštelės Juodkrantėje įrengimo darbai – vasarai baigiantis

Neringa
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Neringos savivaldybės inf.

Planai Juodkrantės pamaryje įrengti krepšinio aikštelę pildosi. Neringos savivaldybės administracija pasirašė aikštelės įrengimo darbų sutartį.

Naujoji lauko krepšinio aikštelė papildys Juodkrantės pamaryje esančią aktyvaus laisvalaikio zoną, kurioje jau galima rasti futbolo aikštę, lauko treniruoklių kompleksą, tinklinio aikštelę.

Neringoje tai bus pirmoji krepšinio aikštelė,  atitinkanti visus tarptautinius FIBA 3x3 krepšinio aikštelių reikalavimus. Aikštelės danga turės būti ne tik sertifikuota ir tinkama bet kurioms lauko sąlygoms, bet ir surenkama iš atskirų detalių, taip sudarant galimybę pakeisti ar atnaujinti pažeistą.

Vakarinėje aikštelės dalyje bus įrengti suoliukai, dviračių stovai ir šiukšliadėžės. Prie krepšinio aikštelės ves naujas 1,5 m. pločio pėsčiųjų ir dviračių
takas.

Kaip Neringos savivaldybė yra skelbusi anksčiau, bus išsaugota ir galimybė pamaryje žaisti paplūdimio tinklinį. 

„Sportui skirtų vietų Neringoje daugėja, o prie to prisideda ir gyventojai. Būtent aktyvių gyventojų dėka buvo rasta vieta antrajai Juodkrantės krepšinio aikštelei. Džiaugiuosi, kad teritorijų planavimo ir infrastruktūros plėtros iššūkiai buvo įveikti. Laukiame prasidedančių darbų“, – pažymi Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Kaip supažindina Neringos savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Šakalys, krepšinio aikštelės Juodkrantės pamaryje įrengimo darbus planuojama pradėti mažėjant Neringos lankytojų srautams – vasarai baigiantis ar rudens pradžioje tam, kad netrikdyti kurorto svečių poilsio.

Įgyvendinus šiuos darbus, Juodkrantė turės dvi krepšinio aikšteles – krepšinio mėgėjai savo įgūdžius jau gali gerinti ir sporto aikštyne, esančiame Žaliajame kelyje. Čia taip pat įrengta ir lauko teniso aikštelė, kuri šiuo metu pildoma smėliu siekiant sudaryti geresnes sąlygas kamuoliukui atšokti nuo pagrindo. Kiek anksčiau šioje teritorijoje buvo įrengta ir mažajam futbolui žaisti skirta aikštė.

„Tikiuosi, kad gausėjant aikštynų skaičiui, daugės ir aktyviai sportuojančių Neringos gyventojų, aktyviau laisvalaikį leis jaunimas. Naujos galimybės atsiveria ir sporto renginių bei stovyklų organizatoriams“, – kuriama sportui patrauklia aplinka džiaugiasi meras D. Jasaitis.

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis dėkoja Juodkrantės gyventojui Antanui Marcelioniui, skyrusiam finansinę paramą – 20 tūkst. Eur krepšinio aikštelės įrengimo išlaidoms padengti. Krepšinio aikštelės Juodkrantės pamaryje įrengimo darbų sutartis pasirašyta su UAB „Gerbūvio sprendimų centras“. Sutarties kaina – 141 500,43 Eur.