Kovo 31-osios horoskopas: gali paaiškėti nemalonūs dalykai

Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Kovo 31-oji – Pasaulinė atsarginių kopijų diena.

Kovo trisdešimt pirmoji, penktadienis – 90-oji metų diena (penktoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 275 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė;
 
rytoj: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras;
 
poryt: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas.
**************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 06.57, leidžiasi 19.51. Dienos ilgumas – 12.54.
 
Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.
 
Saulė Avino ženkle.
**************
Protingos mintys:
 
„Pinigus skolintis reikia iš pesimistų. Jie iš anksto žino, kad jiems jų negrąžins“ (Š. T. Bernardas).
 
**************
Astrologinė prognozė kovo 31-ajai, penktadieniui
 
AVINAS. Būsite nusiteikę aktyviai siekti saviraiškos galimybių, realizuoti aistringus polėkius. Tinkamai elkitės su vaikais, kad savo įsikišimu nepadarytumėte jiems „meškos paslaugos“.
 
JAUTIS. Šiandien nestigs įtampos. Nieko gero, jei darysite didelį spaudimą šeimos nariams ir versite juos daryti tai, kam jie priešinasi. Tausokite savo ir kitų sveikatą, nervus.
 
DVYNIAI. Šiandien daug kalbėsite, atvirausite, ir tai ne visiems patiks. Ir negali patikti, jeigu skleidžiate apkalbas, gandus ar slaptą informaciją. Arba patys pasijusite šmeižiami, klaidinami.
 
VĖŽYS. Galite patirti nuostolių dėl noro pasipuikuoti arba dėl neapdairumo, pasidavimo spaudimui. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau.
 
LIŪTAS. Tikėtina, kad atsidursite dėmesio centre. Ambicingumas arba kraštutinis subjektyvumas trukdys harmoningai bendrauti su aplinkiniais. Visgi nesunkiai atgausite vidinę ramybę, jei neakcentuosite vien tik savo interesų ir vertybinių nuostatų.
 
MERGELĖ. Negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu arba šalia esančio asmens problema gali sukelti neramių minčių. Tikriausiai nelabai mokėsite rasti reikiamus žodžius, argumentus.
 
SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad išgyvenimų sukels draugo elgesys. Regis, mintys suksis apie renginį, susirinkimą, susitikimą ar pan. Priekaištai, ginčai dėl naudos ar pinigų pastarųjų nepridės.
 
SKORPIONAS. Šios dienos darbai, iššūkiai ir kontaktai jus gerokai išsunks. Gali paaiškėti kai kurie nemalonūs dalykai. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už kito asmens nedorumą, piktavališkumą ar pan.
 
ŠAULYS. Jums parūps profesinės ir asmeninės ateities, autoriteto klausimai. Galimos naujienos iš toli arba iš oficialios institucijos. Aplinkybės skatins demonstruoti, ką sugebate. Akivaizdu, kad galite persistengti.
 
OŽIARAGIS. Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolą ar pasiskolinti, susitarti dėl atlygio, tarpininkavimo ar pan. Galbūt ketinate veltis į avantiūrą, kažkur investuoti arba ką nors paremti. Jeigu iš to tikitės naudos, galite nusivilti.
 
VANDENIS. Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Turėtų spręstis kai kurie su veikla, bendradarbiavimu susiję klausimai. Visgi su konkurentais siejami reikalai bus nevaldomi.
 
ŽUVYS. Šiandien griebsitės darbų ir stengsitės daug nuveikti. Per skubėjimą ir neatsargumą galite ką nors sugadinti ar pakenkti savo sveikatai. Labai jautriai reaguosite į replikas, susijusias su išvaizda, negalia, ydomis ar pan.
 
Geros dienos!