Kovo 29-osios horoskopas: nestokosite aktyvumo ir apsukrumo

Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Kovo 29-oji – Lietuvos įstojimo į NATO diena.

* Lietuva į NATO (Šiaurės Atlanto sutarties organizacija) įstojo 2004 m. kovo 29 d. Tai – gynybinė sąjunga, kurią sudaro laisvos ir nepriklausomos valstybės, susijungusios į sąjungą tam, kad diplomatinėmis, o prireikus – ir karinėmis, priemonėmis išsaugotų tarptautinę taiką bei savo nepriklausomybę.

NATO įkūrė 12 šalių 1949 metais.

Kovo dvidešimt devintoji, trečiadienis – 88-oji metų diena (trečioji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 277 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra;

rytoj: Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas;

poryt: Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.02, leidžiasi 19.47. Dienos ilgumas – 12.45.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Gyvenimas – tai kalnas: kopiame lėtai, žemyn lipame greitai“ (G. de Mopasanas).

**************

Astrologinė prognozė kovo 29-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Jeigu imsitės iškart kelių reikalų, bus sunku sklandžiai juos užbaigti. Kažkas gali išmušti iš teisingo kelio, sujaukti planus. Dėmesio reikalaus artimi žmonės ir tikrai negalėsite ignoruoti jų poreikių.

JAUTIS. Vienintelė problema šiandien gali būti prastas išsimiegojimas, nes diena reikalaus aktyvumo, komunikabilumo. Žinios, naujausia informacija padės apsiginkluoti reikalingais argumentais.

DVYNIAI. Regis, nestokosite aktyvumo ir apsukrumo. Šiandieninių pastangų rezultatai turėtų nenuvilti. Tik nepasiduokite iliuzijai, kad jau galite atsipalaiduoti ir nebesistengti.

VĖŽYS. Šiandien būsite energingi, valingi. Jūsų mąstymas bus labai aktyvus, taip pat būsite imlūs informacijai. Galite išdrįsti realizuoti planą, kurį atidėliojote baimindamiesi sunkumų ar nežinomybės. 

LIŪTAS. Susitaikykite su tuo, kad šiandien ne viskas seksis. Geriau būtų nevarginti savęs sunkiais darbais, alinančiomis dietomis. Savijauta gali būti nekokia. „Nestiprinkite“ jos svaigalais.

MERGELĖ. Regis, stiprybės ir saugumo suteiks stiprūs, patyrę žmonės, iš kurių sulaukiate palaikymo. Galbūt įsitrauksite į kažkokios grupės veiklą, pritarsite kitų iniciatyvai ar pan.

SVARSTYKLĖS. Galimi oficialūs susitikimai, pokyčiai darbe ar individualiuose profesiniuose siekimuose. Jūsų karjeristiniams siekiams gali nepritarti netgi partneriai. Pagalvokite apie savo tikslų prasmingumą.

SKORPIONAS. Jūsų kompetencija, įžvalga, autoritetas darys įspūdį asmenims, su kuriais šiandien teks bendrauti. Tikriausiai teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais arba ruoštis konferencijai, kelionei.

ŠAULYS. Šiandien ryžtingai imkitės finansinių reikalų, spręskite materialines problemas, konsultuokitės, aiškinkitės, apsidrauskite ir pan. Turbūt išdrįsite investuoti, jei tai jums aktualu.

OŽIARAGIS. Šiandien jums nestigs racionalumo, konkretumo, tačiau oponentai bus labai užsispyrę, o konkurentai – išties stiprūs. Padėkite vaikams spręsti jų problemas, nenustumkite jų į šalį.

VANDENIS. Jei turite neatliktų darbų, derėtų susidaryti konkretų darbų planą ir jo laikytis. Išleiskite vieną kitą eurą savo įvaizdžio patobulinimui. Pradėkite daugiau sportuoti.

ŽUVYS. Šiandien seksis kūrybinis, pedagoginis darbas. Sportui, fizinei veiklai taip pat užteks valios ir jėgų. Galbūt ryžtingas gerbėjas pagaliau privers jus atkreipti į jį dėmesį.

 

Geros dienos!