Kovo 16-osios horoskopas: reikėtų bent trumpam atitrūkti nuo šurmulio

vintage-pocket-watch-7439236_1280
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Kovo 16-oji – Knygnešio diena.

Kovo šešioliktoji, šeštadienis, (šeštoji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 289 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Gustavas, Henrika, Mėgys, Mėgiotas, Norvainas, Norvainė, Norvilas, Norvilė, Vaidota, Vaidotas, Vaidotė;
 
rytoj: Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita;
 
poryt: Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė.
 
**************
 
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 6.33, leidžiasi 18.24. Dienos ilgumas – 11.51.
 
Šiandien – paskutinė Mėnulio jaunaties diena.
 
Saulė Žuvų ženkle.
 
**************
 
Protingos mintys:
 
„Namai, kuriuose nėra knygų, panašūs į kūną be sielos“ (Ciceronas).
 
**************
 
Astrologinė prognozė kovo 16-ajai, šeštadieniui
 
AVINAS. Nusimato daug kontaktų, telefoninių pokalbių. Būkite apdairūs su transportu, logistika susijusiuose reikaluose. Kitų aplaidumas, lengvabūdiškumas ne juokais ves jus iš kantrybės. Tausokite savo ir kitų nervus, venkite svaigalų, netinkamo maisto.
 
JAUTIS. Gilinkitės į įvairias paslaptis, mokykitės iš savo ir kitų žmonių patirties, iš protingų knygų ir aplinkui verdančio gyvenimo. Būkite dosnūs, tačiau tik su protu ir saiku. Nesistenkite gauti to, kas jums nepriklauso.
 
DVYNIAI. Šiandien gali trūkti santarvės, komforto ir tvarkos. Gali pakenkti lengvabūdiškumas, neapdairumas. Patartinas santūrumas, ypač jei norite išvengti nesusipratimų. Venkite abejotinų finansinių, komercinių sandėrių.
 
VĖŽYS. Šiandien originalumas, kūrybiškas požiūris nepakenks, tačiau jus stabdys energijos stygius, sumažėjęs pasitikėjimas savimi. Galbūt nusivilsite kažkokiu susitarimu, susitikimu ar išvyka. Reikėtų bent trumpam atitrūkti nuo šurmulio, atsipalaiduoti.
 
LIŪTAS. Būsite aktyvūs veiklose ir kontaktuose. Jeigu teks ginti savo interesus, kreipsitės pagalbos į pažįstamus žmones. Tačiau pastarieji šiandien kažkaip gali jus klaidinti iš savanaudiškų paskatų arba dėl neišmanymo.
 
MERGELĖ. Regis, šiandien bus sunku susikalbėti su kai kuriais žmonėmis, netgi su gyvenimo partneriu. Jums atrodys, kad pašnekovai neadekvatūs dėl apsvaigimo, negalavimo ar nesusigaudymo aptariamoje temoje. Saugokitės sukčių.
 
SVARSTYKLĖS. Į ateitį stenkitės žvelgti kuo blaivesniu žvilgsniu. Nekurkite klaidingų projekcijų, atskirkite fantazijas nuo tikrovės, tiek rinkdamiesi veiklos sritis, kelionių maršrutus, tiek spręsdami asmeninių santykių, gerovės klausimus.
 
SKORPIONAS. Regis, būsite priversti skubiai tvarkyti finansinius reikalus virtualiu būdu. Galbūt išlaidausite tam, kad pasipuikuotumėte prieš kitus ar įsiteiktumėte. Tokiu būdu ką nors įstumti į nepatogią padėtį arba sukelti nerealių iliuzijų.
 
ŠAULYS. Regis, teks derinti savo norus su kitų žmonių, prisitaikyti ir apkarpyti savo troškimus bei planus. Kils pagundų, kurios žada nekokias pasekmes. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą, taip pat abejotinų nuotykių.
 
OŽIARAGIS. Tikėtinos nedidelės permainos. Lengva suklysti tvarkant dokumentus, apsiperkant gyvai ar internetu, todėl pasistenkite viską daryti atidžiai, nepasiduoti įtartinam įkalbinėjimui, keistai reklamai. Neužsnūskite vairuodami.
 
VANDENIS. Ši diena žada įdomių susitikimų, susitarimų. Deja, rūpesčių gali sukelti vaikai, gerbėjai. Galimos su jais susijusios išlaidos ar nuostoliai. Neleiskite, kad jumis naudotųsi, manipuliuotų.
 
ŽUVYS. Ši diena palankesnė dvasiniams ir kūrybiniams ieškojimams negu praktinei veiklai. Labai svarbu gebėti išklausyti, suprasti artimus žmones. Antraip gali kilti rimtų problemų.
 
Geros dienos!