Kovo 14-osios horoskopas: neišvengsite chaoso

coffee-2242249_1280
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Kovo 14-oji – pi diena.

Kovo keturioliktoji, ketvirtadienis, (ketvirtoji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 291 diena.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Batilda, Darkinta, Darkintas, Darmantas, Darminta, Darmintas, Dartautas, Dartautė, Kargauda, Kargaudas, Karigaila, Karigailė, Lygmantas, Lygmantė, Lykantas, Lykantė, Lymantas, Lymantė, Matilda;
 
rytoj: Klemensas, Lionginas, Raigardas, Tautas, Tautgintė;
 
poryt: Gustavas, Henrika, Mėgys, Mėgiotas, Norvainas, Norvainė, Norvilas, Norvilė, Vaidota, Vaidotas, Vaidotė.
 
**************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 6.38, leidžiasi 18.20. Dienos ilgumas – 11.42.
 
Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.
 
Saulė Žuvų ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
 
„Atkaklumas nuo užsispyrimo skiriasi tuo, kad pirmojo šaltinis – didelis noras, o antrojo, priešingai, – didelis nenoras“ (H. V. Bičeris).
 
**************
Astrologinė prognozė kovo 14-ajai, ketvirtadieniui
 
AVINAS. Šiandien jūsų dideli norai gali susikirsti su realiomis galimybėmis. Derėtų tai įvertinti, kitaip prisidarysite problemų. Nesileiskite kurstomi abejotinai avantiūrai.
 
JAUTIS. Jums gali pavykti atnaujinti svarbius santykius, išsiaiškinti nesusipratimus. Visgi gali pasitaikyti abejotinų pagundų, kurioms geriau nepasiduoti. Saugokite reputaciją, nerizikuokite šeimos gerove.
 
DVYNIAI. Planus gali jaukti nenoras dirbti ir gilintis į aktualią temą. Nieko nelaimėsite bandydami „prasisukti“ lengviausiu būdu. Galite sukelti apkalbų, intrigų, susigadinti savo reputaciją.
 
VĖŽYS. Galite būti raginami eiti į kolektyvinius renginius, susirinkimus, susitikimus. Regis, teks susidurti ir su tokiais veikėjais, kurių draugijos nepageidaujate. Venkite abejotinų finansinių sandėrių, įtartinų pirkimų internetu.
 
LIŪTAS. Darbinga diena. Derėtų tuo pasinaudoti ir atlikti svarbius darbus. Visgi nuotaiką apkartins emociniai ekscesai, nesusikalbėjimai. Neišvengiami nuomonių, požiūrių skirtumai, kuriuos suderinti ar nugludinti bus nelengva.
 
MERGELĖ. Rytas gali pažerti išminties perlų – prasmingų minčių ar įžvalgių ateities vizijų, planų. Įsiminkite tai. Vakare pasisaugokite traumų, buitinio apsideginimo.
 
SVARSTYKLĖS. Regis, jums teks peržiūrėti kai kuriuos planus, ryšius, sutartis. Galbūt naujai įvertinsite finansinius įsipareigojimus, nuspręsite gyventi taupiau, kažko atsisakyti.
 
SKORPIONAS. Galimos įžvalgos, susijusios su esamais ir potencialiais partneriais ar konkurentais. Nuo vidurdienio prasidės kiek aštresnis metas, todėl neprovokuokite savo pašnekovų neigiamų reakcijų. Saugokitės traumų, ugnies.
 
ŠAULYS. Šiandien jums labai norėsis laikytis dienotvarkės, viską sudėlioti į savo vietas. Deja, tam tikro chaoso neišvengsite. Itin saugokite savo ir kitų sveikatą. Venkite rizikos kelyje.
 
OŽIARAGIS. Šiandien iš jūsų bus laukiama dėmesio, meilės. Būsite populiarūs, ypač jei sukatės šou versle. Visgi prioritetą teikite vaikams, įsiklausykite į jų problemas, nes kai kurios gali būti vertos rimtos pagalbos.
 
VANDENIS. Atsakingai apsvarstykite aktualią finansinę, komercinę ar nuosavybės aktualiją. Nenumokite ranka į šeimos narių keistenybes, emocinius ekscesus. Tikėtina, kad atskleisite artimo žmogaus problemą.
 
ŽUVYS. Gali tekti tvarkyti reikalus, susijusius su informacija, mokslu, reklama, ryšiais, logistika. Seksis rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis. Visgi ne viskas džiugins. Galbūt sulauksite neraminančios naujienos. Saugokite sveikatą.
 
Geros dienos!