Kovo 10-osios horoskopas: nuotaiką gali kiek gadinti nesklandumai santykiuose

gaelle-marcel-YnbJwNXy0YQ-unsplash
Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Kovo 10-oji – 40-ties paukščių diena; Pusiaugavėnis.

Kovo dešimtoji, sekmadienis, (paskutinė 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 295 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Butgailas, Butgailė, Emilis, Medūnas, Medūnė, Medvilas, Medvilė, Naubartas, Naubartė, Naudravas, Naudravė, Naumantas, Naumantė, Nauminta, Naumintas, Virmantas;

rytoj: Gedimtas, Gedimtė, Gedmilas, Gediminas, Kastancija, Kastantas, Kastas, Konstancija, Konstantinas, Kostas, Kostė, Vijolė;

poryt: Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė.
**************
Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 6.48, leidžiasi 18.12. Dienos ilgumas – 11.24.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.
**************
Protingos mintys:

„Laikyk širdyje žalią medį ir galbūt ateis giedantis paukštis“ (L. Lowry).
**************
Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Turėkite omenyje, kad ir jums, ir aplinkiniams reikia pabūti su savimi, savo pomėgiais. Reikia, kad atsigautų siela ir kūnas. Tiktų pamedituoti, paklausyti patinkančios muzikos arba pabendrauti su dvasiškai artimais žmonėmis.

JAUTIS. Noriai bendrausite, dalinsitės idėjomis, išgyvenimais. Šio to malonaus galite tikėtis iš pažįstamo asmens. Sulauksite pritarimo ir patarimų. Galbūt tai jums padės išspręsti aštrią santykių arba asmeninę psichologinę problemą.

DVYNIAI. Jeigu jums svarbu taikūs santykiai namuose, pasitelkite kantrybę ir nedidinkite įtampos savo kalbomis apie dalykinius reikalus, globalines problemas ir pan. Saugokite jums patikėtas paslaptis.

VĖŽYS. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba. Tikriausiai daug laiko skirsite mokymuisi, filosofavimui, naršymui internete, kelionių pasiūlos peržiūrai.

LIŪTAS. Regis, imsitės reikalų, susijusių su skolomis, svetimais ar bendrais pinigais, pa(si)skolintais ar iš(si)nuomotais daiktais. Venkite seksualinių avantiūrų bei slaptų meilės ryšių. Pasisaugokite sukčių.

MERGELĖ. Tikėtinas intensyvus bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę ir interesus nei jūs. Nors ir nebus labai malonu, bet tai gali apsaugoti nuo tolesnės saviapgaulės vertinant kitus asmenis, jų patikimumą.

SVARSTYKLĖS. Mintys suksis apie įvairias pareigas, tvarką. Visgi šiandien derėtų pailsėti, atgauti jėgas, pasirūpinti sveikatos ir grožio profilaktika, peržiūrėti garderobą ir pan.

SKORPIONAS. Šią dieną galite praleisti smagiai ir užsiprogramuoti ilgesniam optimizmui, jei tik nusiteiksite skleisti gerą energiją, pozityviai mąstyti. Regis, savo pasiūlymais nudžiuginsite vaikus, o galbūt pavyks laimėti net ir patinkančio asmens dėmesį.

ŠAULYS. Nuotaiką gali kiek gadinti nesklandumai santykiuose, piniginės ir ūkinės problemos. Labiau vertinkite artimus žmones, ryšius su jais. Būdami išsiblaškę galite prarasti reikalingą daiktą ar dokumentą, tad nepraraskite budrumo.

OŽIARAGIS. Tikriausiai susitiksite su senu pažįstamu, pasisemsite patarimų, prisiklausysite apkalbų apie kitus ir apie save. Bendraukite, draugaukite, tačiau neatviraukite. Skirkite daugiau dėmesio vaikams.

VANDENIS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Džiaukitės ramybe, geru maistu, kurkite grožį, jaukumą savo aplinkoje. Tai labai svarbu, jeigu norite pozityvaus „užtaiso“ ilgesniam laikui.

ŽUVYS. Noriai bendrausite, domėsitės paskalomis ir patys jas skleisite. Pelnysite didesnį aplinkinių dėmesį. Kita vertus, gali tekti rimčiau pasirūpinti sveikata. Saugokitės infekcijų ir sukčių. Tinkamas laikas atsisveikinti su žalingais įpročiais.

Geros dienos!