Sportas2018 m. Gegužės 29 d. 08:41

Kovą dėl LFF taurės „Jonava” pradėjo įspūdinga pergale

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

39436

Pirmojoje dvikovoje dėl LFF taurės „Jonavos” ekipa susitiko su Šiaulių „Saulininko” klubu. Šiaulių miesto savivaldybės stadione įvykusiame mače didelės intrigos nebuvo ir jonaviečiai pasiekė pergalę įspūdingu rezultatu – 2:11(0:6).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštėje jėgos nebuvo lygios – kur kas aukštesnį žaidimo lygį demonstravo Jonavos ekipos atstovai. Jau 5-ąją minutę „Jonavos” ekipos saugas Tadas Eliošius tiksliai smūgiavo į šiauliečių vartus. Sekančio įvarčio teko palaukti iki 18-tos minutės – jonaviečių persvarą padidino Tautvydas Eliošius. 25-ąją minutę tiksliu smūgiu į vartus smūgiavo Tomas Salamanavičius, o per likusį laiką iki pertraukos, tikrą futbolo spektaklį pademonstravo Laurynas Stonkus, pelnydamas tris įvarčius vos per 10 minučių. Ekipos ilsėtis išėjo esant aiškiai varžybų baigčiai – 0:6.

Prasidėjus antrajam kėliniui, jonaviečiai pulti nesustojo – 7-ąjį svečių ekipos įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Edgaras Makarovas. Tačiau „Saulininko” ekipos žaidėjai demonstravo tikrą sportinį ryžtą ir užsidegimą, bei net sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki 5 įvarčių – 2:7. 62-ąją minutę pasižymėjo šiaulietis Tadas Šilkauskas, o 65-ąją dar vieną įvartį pridėjo Titas Mačiulis. Nepaisant kovingos šiauliečių atkarpos, jonaviečiai pratęsė savo dominavimą aikštėje – 70-ąją minutę pasižymėjo jaunasis puolėjas Saulius Sivolovas, o Tomas Salamanavičius pelnė „hattricką”, įmušęs įvarčius 68-ąją ir 85-ąją minutėmis, o paskutinį rungtynių įvartį pelnė „Jonavos” ekipos saugas Vytautas Lukša. Teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą, „Jonavos” ekipa šventė puikią pergalę – 2:11(0:6).

Kitos „Jonavos” rungtynės – birželio 15 d. 18 val. Jonavos centriniame stadione pasitinka Klaipėdos „Atlanto” ekipos atstovus.