Korėjietiškos kosmetikos gamybos ypatumai

Korėjietiškos kosmetikos gamybos ypatumai
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Korėjietiškas požiūris į kosmetikos gamybą turi nemažai svarbių skiriamųjų bruožų. Pirma, farmacinis požiūris į junginius. Korėjoje formulės ir koncentracijos yra griežtai kontroliuojamos, o tai garantuoja kosmetikos kokybę. Medicininiu požiūriu svarbu, kad produktai turėtų gydomąjį poveikį, būtų hipoalergiški ir bekvapiai. Sąlygos ir požiūris į šios kosmetikos gamybą leidžia ją vadinti vaistu odai.

Gamybos ciklas taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Jei vienoje gamykloje kosmetika turi visą gamybos ciklą, tai gamintojas kontroliuoja gaminio kokybę ir yra už tai atsakingas – nuo ​​žaliavų pirkimo iki pakavimo. Šis gamybos būdas taip pat sumažina sąnaudas ir leidžia klientams įsigyti aukštos kokybės gaminių už prieinamą kainą.

Korėjos įmonės daug investuoja į naujų technologijų, ingredientų ir jų panaudojimo būdų kūrimą. Visas Pietų Korėjos mokslinis potencialas yra skirtas naujoviškų produktų kūrimui kosmetikos rinkoje.

Esminis korėjietiškos kosmetikos bruožas

Azijietiškoje kosmetikoje randamos šios medžiagos: mucinas (gydomosios ir regeneruojančios savybės), arbutinas (šviesina veido odą ir pašalina amžiaus dėmes), fermentuotų augalų ekstraktai (rūgimo ar rūgimo procesas padidina maistinių medžiagų koncentraciją), gyvatės nuodai (kovoja su mimikos raukšlėmis) , ženšenis (veikia kolageno reprodukciją, kovoja su pirmaisiais senėjimo požymiais, skaistina odą), alavijas (minkština ir lygina veido odą).

Korėjos gamintojai didelį dėmesį skiria savo gaminių sudėčiai, remdamiesi natūraliais ingredientais. Pagal sudėtį Korėjos gaminiai yra artimi Vakarų konkurentams, tačiau Azijos gamintojų kaina yra daug mažesnė.

Neabejotinas pliusas vartotojui yra maža kosmetikos kaina. Rekomenduojame produktus apžiūrėti ir išsirinkti čia. Pirkėjas gauna „prabangią“ kokybę už kelis kartus mažesnę kainą nei žinomų Europos prekių ženklų analogai.

Kuo ypatinga gaminių pakuotė?

Korėjiečiai daug dėmesio į savo gaminį atkreipia pasitelkdami nestandartinę pakuotę. Jų dėka lentynose atsirado ryškios ir mielos pakuotės pandų, kačių, daržovių, vaisių ir kitokiais pavidalais. Korėjos kosmetikos rinka vystosi taip sparčiai, kad prekės ženklai siekia padidinti vartotojų susidomėjimą, o prie to prisideda naujos ryškesnio ir modernesnio dizaino pakuotės.

Galbūt pagrindinis korėjietiškos kosmetikos privalumas yra tai, kad korėjiečiai didelę reikšmę skiria odos sveikatai. Kai turite švytintį veidą be trūkumų, nereikia daugybės dekoratyvinių gaminių. Graži, sveika oda yra pagrindinė bet kurios moters puošmena.

Reklama