Komiška situacija: supainioję su moterimi gelbėtojus iškvietė vandenyje plūduriavusiai sekso lėlei

Komiška situacija: supainioję su moterimi gelbėtojus iškvietė vandenyje plūduriavusiai sekso lėlei
Pasaulis
@stopkadras
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Japonijoje gelbėtojų komanda iškviesta į neeilinę operaciją. Pranešta, kad Hachinohe pakrantėje vandenyje plūduriuoja moteris. Viskas pasisuko komiška linkme, kai paaiškėjo, kad pilietiški praeiviai gelbėtojus iškvietė ne žmogui, o guminei sekso lėlei.
 

Praeiviams pastebėjus vandenyje plūduriuojantį moters kūną, iškviestos gelbėjimo tarnybos – atvyko policija, gaisrininkų ekipažas, narai ir greitoji medicinos pagalba.

Kad gelbėjama ne moteris suprasta tik tada, kai žmogaus dydžio lėlė ištraukta iš vandens.

Gelbėjimo operaciją stebėjo būrys smalsuolių. Jie buvo šokiruoti, kai pastebėjo veidu į vandenį plūduriuojantį moters kūną ir skubiai iškvietė gelbėtojus.

„Žvejojau, filmavau žvejybos vaizdelius. Befilmuojant pastebėjau, kaip šalia praplaukė, kaip pasirodė, kūnas. Patikėkite, akimirką sutrikau, nes atrodė it tikras žmogus. Tik geriau įsižiūrėjusi supratau, kad ten lėlė“, – pasakoja viena iš liudininkų.

Ji pridūrė, kad nepaisant tokios nekasdienės ir juokingos situacijos reikia pasidžiaugti pilietiškais žmonėmis, kurie pasiruošę padėti ištikus tikrai nelaimei.

Internete paplitę lėlės gelbėjimo vaizdo įrašai sulaukė skirtingų reakcijų: vieni pripažino, kad patys supainiotų lėlę su žmogumi, kiti ragino tinkamai išmesti šiukšles ir nepalikti jų vandenyne bei kituose vandens telkiniuose.

Pagal užsienio žiniasklaidą