Komfortiška ir stilinga vyriška avalynė darbui: kokius batus pasirinkti?

Komfortiška ir stilinga vyriška avalynė darbui: kokius batus pasirinkti?
Vilnius
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vyriška avalynė turi didelę reikšmę bet kokio pobūdžio darbui. Ji ne tik darbo metu leidžia patogiai bei nevaržomai judėti, tačiau tuo pačiu padeda formuoti ir kiekvieno darbuotojo įvaizdį. Dėl šios priežasties svarbu žinoti, kaip išsirinkti tinkamą darbo avalynę. UAB „Jokado“ specialistai įvardija pagrindinius vyriškos avalynės tipus, užtikrinančius maksimalų komfortą darbo metu bei padedančius kurti nepriekaištingą darbuotojų įvaizdį.

Darbo klumpės – praktiški bei itin patogūs batai vyrams

Darbo klumpės – tai bene dažniausiai pasirenkami batai vyrams, pasižymintys praktiškumu bei užtikrinantys maksimalų komfortą darbo metu. Atsižvelgus į batų dizainą, nustatytus darbovietės reikalavimus ir kt. aspektus, ši vyriška avalynė gali būti pasirenkama medicinos, restoranų ir kt. įmonių darbuotojų.

Skirtingų gamintojų siūlomos darbo klumpės paprastai yra labai lengvos, taip pat turi specialų neslystantį padą, kas leidžia patogiai bei saugiai judėti nerizikuojant susižaloti, jei darbo metu tenka greitai vaikščioti ar bėgioti. Verta paminėti, kad skirtingų modelių darbo klumpės būna be skylučių šonuose ar viršuje arba su skylutėmis, kurios garantuoja ventiliaciją. Tokia vyriška avalynė labai tinka žmonėms, kurių kojos yra linkusios prakaituoti. Be to, darbo klumpes itin paprasta prižiūrėti.

Laisvalaikio batai vyrams – universalūs bei tinkantys prie daugelio įvairių stilių aprangų

Laisvalaikio batai vyrams pasižymi universalumu, todėl gali būti pasirenkami daugelio įvairių sričių darbuotojų. Laisvalaikio batai dažniausiai būna sportinių batelių tipo, taip pat subtilesnio dizaino, kai vyriška avalynė pagaminta derinant du skirtingus stilius tarpusavyje – sportinį (laisvalaikio) ir klasikinį. Sportinio stiliaus vyriška avalynė dera prie kasdienės, neįpareigojančios darbo aprangos, o štai minėti laisvalaikio/klasikinio stiliaus batai vyrams puikiai tinka tuo atveju, kai darbuotojas (pavyzdžiui, prabangaus restorano) darbo metu turi jaustis ne tik patogiai, bet ir atrodyti nepriekaištingai.

Šiandien skirtingi laisvalaikio batų vyrams gamintojai bei pardavėjai siūlo ne tik įvairių spalvų, formų ir kt. vyriškos avalynės pasirinkimą, tačiau taip pat siuva batus iš įvairių medžiagų: odos, sintetinių medžiagų ir pan. Todėl vyrišką avalynę galima rinktis atsižvelgiant ne tik į jos stilių bei patogumą, bet taip pat ir į jos medžiagiškumą, kuris lemia tai, kaip ateityje reikės prižiūrėti įsigytus batus.

Klasikiniai batai – ne tik elegantiška, bet ir komfortiška darbo avalynė vyrams

Tam tikrų sričių darbuotojams, pavyzdžiui, prabangaus restorano padavėjams ar administratoriams, reikalinga ypač nepriekaištingai atrodanti apranga. Tačiau prie šios eilutės, be jokios abejonės, dera ne bet kokia darbo avalynė vyrams. Klasikiniai batai – puikus pasirinkimas tuo atveju, kai reikia atrodyti ne tik stilingai bei estetiškai, tačiau tuo pačiu darbo metu jaustis komfortiškai.

Verta paminėti, kad aukštos kokybės klasikiniai batai vyrams paprastai būna siuvami iš odos. Ši medžiaga neleidžia kojai prakaituoti, be to, iš odos pasiūta vyriška avalynė yra minkšta bei labai patogi avėti.

Elegantiški klasikiniai batai dera prie bet kokios oficialios uniformos, tad kiekvieno įmonės darbuotojo įvaizdis neabejotinai atkreips svečių ar klientų dėmesį.

 

Remiamas turinys