Kokybiškas apsauginis rankų kremas su kanapėmis

Kokybiškas apsauginis rankų kremas su kanapėmis
Vilnius
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Jeigu rankų oda sausa, šiurkšti ir skilinėja, labai padės specialus apsauginis rankų kremas su kanapėmis. Kanapės pasižymi daugybe gydomųjų savybių ir švelnina odą, ją maitina, atstato gyvybines odos funkcijas ir ląstelių veiklą. Šis kremas tuo pačiu nėra riebus – teptis rankas malonu, kremas greitai įsigeria į odą. Skaitydami toliau sužinosite, kodėl verta naudoti kanapių kremą, kuo jis pravartesnis už įprastus rankų kremus ir atrasite, kur įsigyti šio produkto gera kaina.

Aukščiausio lygio rankų apsauga

Oda yra viena iš aplinkos sąlygoms imliausių vietų. Natūralu, jog ne visi turi gerą ir sveiką odą. Vieniems ji nuolatos džiūsta, ypač keičiantis metų sezonams ir ateinant šaltam orui, kitiems net skilinėja ir skauda. Tačiau visa tai nėra didelė problema, nes visada galima rasti būdų, kaip ją įveikti. Apsauginis rankų kremas su kanapėmis yra būtent tas idealus sprendimas, kuris padės sušvelninti rankų odą ir mėgautis jos minkštumu bei gera išvaizda.

Kremo veiksmingumą lemia sudėtyje esantys specialiai parinkti natūralūs komponentai. Tai ekologiškas kanabidiolis (CBD), kanapės, taip pat hialurono rūgštis, vitaminas C, ekologiški alavijai, avižų ekstraktas. Visų šių komponentų derinys suteikia maksimalų poveikį ir aukščiausio lygio apsaugą. Kremas puikiai tinka visų tipų odai, jame gausu omega-3 ir omega-6, kurie palaiko odos regeneraciją, ramina odą ir išsaugo jos jaunatviškumą.

Lengvas ir malonus pojūtis

Kremas su kanapėmis veikia greitai, veiksmingai, naudojant jį kasdienybėje rankų oda atsistato per ganėtinai trumpą laiką. Jis puikiai padės tiek esant tiesiog sausai odai ir nemaloniam pojūčiui, tiek susiduriant su kur kas rimtesnėmis problemomis: odos niežėjimu ir paraudimais, atsiradus žaizdelėms. Kanapių gydomosios savybės yra unikalios – naudojantis šiuo gamtos mums dovanotu stebuklu galima sušvelninti daugelį odos susirgimų.

Apsauginis rankų kremas su kanapėmis bus ne tik puiki apsauga, tačiau tuo pačiu ir kasdienis džiaugsmo bei geros savijautos šaltinis. Įsigykite aukščiausios kokybės ekologiško rankų kremo pigiau ir geresne kaina!

 

Remiamas turinys