Kokybiška burnos higiena – bioplėvelės šalinimo procedūra

Kokybiška burnos higiena – bioplėvelės šalinimo procedūra
Vilnius
Asociatyvi Pexels.com nuotr.
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Burnos higiena yra labai rekomenduojama ir ko gero net gi būtina procedūra tiems, kurie nori sveikos ir gražios šypsenos. Kad ir kokius gerus įgūdžius bei norus turite, deja, namų sąlygomis nėra įmanoma visiškai švariai išsivalyti visus dantis. Nuodugnų ir pilną valymą atlikti gali tik odontologai, kurie gali prieiti prie tų vietų, kurios jums nepasiekiamos ir kurie turi reikiamą įrangą. Bioplėvelės šalinimo procedūra (BŠP) yra ne įprasta, bet visokeriopai pranašesnė dantų higienos rūšis. Kokie jos pranašumai?

Tai – kruopštesnis procesas

Įprasta burnos higiena yra ganėtinai paprastas ir savaime suprantamas procesas, tačiau jis nėra toks efektyvus, kaip galėtų norėtis. BŠP burnos higiena yra gerokai platesnį problemų spektrą aprėpianti bei daugiau naudos klientui suteikianti procedūra.

Ji susideda iš etapų, kurių eiliškumas bei eiga yra labai svarbi tam, kad higienistams pavyktų maksimaliai sėkmingai išvalyti dantis, tarpdančius bei visą burnos ertmę. Skirtingai nei įprastame valyme, per BŠP gali būti koreguojamos plombos, atliekamas poliravimas ir panašiai. Ši paslauga trunka kiek ilgiau, nes higienos specialistai dar turi ištirti jūsų burnos ertmę bei atskirti implantus, protezus, plombas nuo nuosavų dantų ir individualizuoti visą BŠP procesą.

Daugybė kitų privalumų

Guided Biofilm Therapy yra patentuota technologija, kuri su minimaliomis invazijomis leidžia sistemiškai atlikti burnos higienos procedūras. Kiekvieno kliento atvejis vertinamas individualiai ir jam arba jai sudaromas atskiras higienos planas. Naudojamos pažangiausios EMS PS, PIEZON, PERIOFLOW ir kitos technologijos, kurios leidžia pasiekti geriausių rezultatų per trumpiausią laiką.

Kalbant paprastai, BŠP nuo įprastos higienos skirsis dar ir tuo, kad bus mažiau skausminga. Daug ką nuo burnos higienos atbaido tai, kad įprasta procedūra kelia didžiulį diskomfortą, būna daug kraujo ir kitų nemalonių pojūčių. Būtent bioplėvelės šalinimo procedūra turėtų kelti minimalų diskomfortą ir/ar skausmą bei yra labiau pritaikyta prie jūsų asmeninių savybių. Įprasta higiena visiems atliekama vienodai bei gali labiau pažeisti minkštuosius audinius.

Kodėl būtent toks technologijos tipas?

BŠP svarbi tuo, kad būtent ta bioplėvelė yra atsakinga už periodontito ir periimplantų infekcijas. Vėliau pastarosios gali peraugti į rimtesnes sveikatos problemas, todėl būtina užkirsti kelią tokių rizikų atsiradimui. Jeigu įdomu, tai galima pasakyti, kad bioplėvelė yra paprasčiausia įvairių mikroorganizmų sankaupa, kuomet įvairios ląstelės sulimpa viena su kita ir sukuria idealią terpę mikrobų atsiradimui bei vystymuisi. Paprasčiau sakant, tai yra beveik tas pats, kas apnašos – tik blogiau.

Šio proceso metu viskas vyksta palaipsniui. Pradžioje specialistai patikrina jūsų dantis, tarpdančius ir pasižymi sveikus, pažeistus implantus, stebi burnos ertmę bei dantenas dėl kitų pažeidimų. Tuomet burna turi būti praskalaujama specialiu skysčiu, su kurio pagalba pamatoma, kur yra bioplėvelės sankaupos ir nuo kur jas reikia šalinti.

Tuomet naudojami kelių rūšių purkštukai ir paeiliui šalinamos sankaupos nuo: nuosavų ir atkurtų dantų, implantų, virš dantenų ir po jų, liežuvio, gomurio. Tuomet pereinama prie dantenų kišenių, pažeistų dantų šaknų audinių ir pažeistų implantų. Galiausiai atliekamas paskutinis valymas iš dantenų kišenių ir aplink implantus pašalinant visus bioplėvelės likučius. Čia pat turėtų būti suplanuotas ir antras vizitas, kurio metu būtų apžiūrimi ir įvertinami rezultatai, išklausoma jūsų nuomonės.

Be to, procedūros eigoje specialistai jus apmoko kaip naudotis specialiais Sonicare dantų šepetėliais, kad pasiektumėte geriausių valymo rezultatų namuose!


 


 


 


 

Remiamas turinys