Kokia fizine veikla užsiimti šaltuoju metų laiku?

Kokia fizine veikla užsiimti šaltuoju metų laiku
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kai orai nebelepina šiluma, dažnas mūsų nė nenori kelti kojos iš namų. Būtent todėl šaltuoju metų laiku neretai priaugame keletą papildomų kilogramų, kurių atsikratyti ne visada yra paprasta. Jei norite išlaikyti savo kūno svorį, šaltuoju metų laiku nereikėtų pamiršti apie fizinį aktyvumą: laimei, šiuo laikotarpiu taip pat galime mankštintis ir namuose.

Atraskite jums labiausiai patinkančią mankštą

Mankštos programa gali būti labai įvairi. Galite susirasti internete skirtingų mankštos programų: tai gali būti 8, 15 ar 30 minučių mankšta, kurią galite atlikti ryte ar po darbo dienos. Džiugina tai, kad mankštos programos gali labai varijuoti, todėl tikrai atrasite tokią, kuri jums patiks labiausiai.

Įsigykite sporto įrangos

Namuose naudinga turėti įvairios sporto įrangos: pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti bėgimo takelis, stacionarus dviratis, svarmenys, gimnastikos lankas, ir t.t. Sporto inventorius neužims labai daug vietos, tačiau tikrai motyvuos dažniau pasimankštinti.

Dažnesnis namų tvarkymas

Turbūt sutiksite, kad namų tvarkymas kartais prilygsta treniruotei sporto salėje? Dažniau išsiurbkite ir išplaukite grindis, nuvalykite dulkes, išplaukite langus, ir t.t. Tokia veikla duos dvejopą naudą!

Investuokite į tinkamą aprangą

Turbūt esate ne kartą girdėję posakį, kuriame teigiama, kad nėra blogo oro, jei yra tinkama apranga. Jei pirmenybę teikiate mankštai gryname ore, naudinga įsigyti tinkamos aprangos, kuri leis tęsti treniruotes net ir pačiais žvarbiausiais orais.

 

Reklama