Kokią aprangą ir aksesuarus rinktis darbui biure?

Kokią aprangą ir aksesuarus rinktis darbui biure?
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Nors pandemijos metai šiek tiek pakeitė mūsų įpročius, daugeliui ir vėl didžiąją dienos dalį tenka praleisti biure, tad nieko nuostabaus, kad ir vėlgi tenka pagalvoti, kokią aprangą ir aksesuarus geriausia pasirinkti darbui. Norisi, kad garderobo detalės atitiktų aprangos kodą, tačiau tuo pačiu būtų patogios ir visiškai neužgožtų mūsų asmenybės. Jei atsižvelgsite į žemiau pateiktus patarimus, labai lengvai suderinsite visus šiuos kriterijus.

Pamirškite pasenusius stereotipus

Biuro aprangą daugelis vis dar įsivaizduoja kaip pilką ir nuobodžią. Visgi, daugelyje sektorių griežtos taisyklės vis labiau švelnėja, tad darbuotojai gali atskleisti savo asmenybes. Žinoma, pirmiausiai reikėtų įsitikinti, ar Jūsų darbovietėje toks scenarijus yra įmanomas, tačiau didelė tikimybė, kad tikrai turėsite tokią galimybę. Galų gale, net ir ryškūs, dėmesį atkreipiantys drabužiai gali atrodyti elegantiškai ir solidžiai – svarbu pasirinkti aprangos kodą atitinkančią jų formą. Dabar netgi siūloma drąsiau derinti tarpusavyje iš pirmo žvilgsnio nederančius sprendimus – tai įmanoma padaryt net ir biuro aplinkoje.

Pirmenybę teikite lengvai derinamiems drabužiams

Sugalvoti, kaip penkias dienas iš eilės sukurti skirtingą įvaizdį, gali pasirodyti nemenka užduotis. Visgi, jeigu Jūsų spintoje dominuos universalūs, lengvai derinami rūbai, su ja turėtumėte pakankamai lengvai susidoroti. Lengviausia tai padaryti renkantis neutralius atspalvius, tačiau jei esate ryškių atspalvių mėgėjai, iš karto pagalvokite, prie kokių kitų garderobo detalių atitinkamus rūbus pavyks priderinti.

Ypač verta pagalvoti apie kostiumėlius, kurie gali būti tiek dalykiniai, tiek ir mažiau oficialios stilistikos. Didžiausias jų privalumas tas, kad viršutinę ir apatinę šių rūbų dalį galėsite priderinti ir prie kitų drabužių – taip iš karto apsirūpinsite kelių dienų įvaizdžiu. Moterys platų tokių komplektų pasirinkimą ras paspaudusios ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/drabuziai-moterims/kostiumeliai-moterims.

Sluoksniuokite rūbus

Sluoksniuodami drabužius, mėgausitės dviguba nauda. Visų pirma, turėsite galimybę sukurti įvairesnius įvaizdžius: pakeitus vieną tokio komplekto dalį, pasikeis visas bendras ansamblis. Be to, lengviau prisiderinsite prie skirtingų situacijų. Pavyzdžiui, galėsite užsidėti ar nusiimti papildomą sluoksnį tuomet, jei per stipriai ar per mažai biuro patalpas šaldys kondicionierius. Be to, galėsite būti pasiruošę netikėtiems svarbiems susitikimams, kuomet į biurą užsuks vadovai ar svarbūs klientai. Bet kokia apranga atrodys kur kas solidžiau, jei prie jos pridėsite dailų švarkelį – sluoksniuojant darbo rūbus, toks drabužis yra nepakeičiamas.

Išlikite solidūs

Tai padaryti yra kur kas paprasčiau, nei kad galėtų pasirodyti. Visų pirma, pirmenybę reikėtų teikti kokybiškoms medžiagoms – tokius audinius gali atskirti ir neįgudusi akis, tad Jūsų įvaizdis iš karto įgaus daugiau solidumo. Tam ypač tinka natūralios medžiagos ir kokybiškos sintetikos pluoštai. Reikėtų paminėti, kad kokybiškos medžiagos maloniau liečiasi prie odos: tai įvertinsite tuomet, kai drabužius reikės dėvėti visą ilgą darbo dieną.

Atidžiai rinkitės jų dydį. Pernelyg aptempti drabužiai solidumo nepridės net ir labai dalykiškai atrodančiai aprangai, o ir patys nesijausite patogiai. Taip pat reikėtų vengti pernelyg atvirų, provokuojančių garderobo detalių – net ir karščiausiomis dienomis tokią aprangą verčiau pasilikti laisvalaikiui.

Pasirūpinkite aksesuarais

Priklausomai nuo situacijos, aksesuarai darbiniam Jūsų įvaizdžiui gali suteikti daugiau solidumo, ar, priešingai, jį labiau pagyvinti. Kone populiariausia yra nešioti laikrodį, kuris bet kokiam stiliui prideda elegancijos, tačiau lygiai taip pat galima išbandyti ir kitus aksesuarus. Grandinėlės, apyrankės, žiedai – tai paprasčiausi ir saugiausi būdai norint atskleisti savo asmenybę. Jei nesiryžtate eksperimentuoti su apranga, galite pradėti nuo smulkesnių detalių. El. parduotuvėje Pigu.lt vyriški papuošalai ir moterims skirti aksesuarai nustebins plačia, visiems skoniams pritaikyta įvairove.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, nesunkiai suformuosite universalų biuro įvaizdį. Laikykitės vyraujančių taisyklių, tačiau tuo pačiu leiskite sau šiek tiek paeksperimentuoti – taip pavyks pasiekti geriausių rezultatų.  

 

Reklama