Kokį automobilį nuomotis į komandiruotę arba darbinėms išvykoms?

toyota-347288_1920
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Jei vykstate į nelabai tolimą komandiruotę arba jums nuolat yra reikalinga transporto priemonė, skirta važinėti darbo reikalais, tada praktiškiausia išsinuomoti automobilį Toyota, nes šios markės automobiliai pasižymi išskirtiniu ekonomiškumu. Be to, šios mašinos gamintojai yra sukūrę daugybę jos rūšių ir modelių, tad tikrai yra iš ko pasirinkti.

Kur Lietuvoje galima išsinuomoti Toyotą?

Kadangi Lietuvoje šio automobilio nuoma yra labai paklausi, tai ir pasiūla yra nemaža. Toyota galima rezervuoti ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje ir prie šių miestų esančiuose oro uostuose bei Šiauliuose.
Šalyje veikiančių, taip pat ir pasaulinių automobilių nuomos agentūrų auto parkuose pagrinde nuomojami tik nauji Toyotų modeliai. Aišku, prieš rezervuojant šį ar kitos markės automobilį, verta atidžiai susipažinti su nuomos sąlygomis ir kainomis, kitais reikalavimais.

Kokio sektoriaus darbuotojams ypač yra naudinga nuomotis automobilius?

Ypač yra naudinga nuomotis vienokio ar kitokio modelio automobilį tiems darbuotojams, kurie yra užimti viešajame sektoriuje. Juk jie privalo garantuoti nuolatinį paslaugų teikimą savo partneriams ir klientams, o tam yra būtini konkretūs susitikimai akis į akį.

Juk šio sektoriaus darbuotojai negali tenkintis bendravimu su partneriais per nuotolį, tad jiems kasdien ir ne po vieną sykį tenka išvykti į darbinę kelionę ar komandiruotę iš savo agentūros. Koks šios problemos sprendimas būtų praktiškiausias.

Koks yra geriausias darbuotojų mobilumo garantavimo variantas?

Viešojo sektoriaus darbuotojų mobilumui garantuoti galima pasinaudoti pavėžėjo paslaugomis, tačiau toks sprendimas nėra iš patogiausių, juk kartais gali kilti nenumatytų kliūčių. Tarnybinis transportas reikalauja nemažų jo išlaikymo ir naudojimo išlaidų.

Be to, kuo gausesnis tokio transporto garažas, tuo brangesnis jo išlaikymas. Tuo tarpu naudojantis automobilių nuomos agentūrų paslaugomis galima sutaupyti nemažai viešojo sektoriaus įmonės biudžeto lėšų ir to dėka jas panaudoti kitais tikslais.

Dėl kokių techninių savybių verta nuomotis automobilį „Toyota Corolla“?

Naujausio Toyotos Corola modelio sukūrimo data yra laikomi 2016 metai. Šis modelis yra vertinamas ne tik už prestižinį dizainą ir erdvų interjerą, bet ir už aukštesnio lygio technologijas ir saugos įrangą, todėl jis yra labai paklausus visame pasaulyje.

Reklama