Kodėl reikia samdyti profesionalius pianino pervežėjus?

Kodėl reikia samdyti profesionalius pianino pervežėjus?
Vilnius
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Turite pianiną, kurį reikia pervežti iki kitos vietos, kadangi persikraustote arba parduodate instrumentą? Tokiu atveju būtinai reikia samdyti specialistus, kurie pasirūpins, kad jis saugiai pasieks tikslą. Kai kurie bando nunešti iki transporto priemonės ir paskui iš jos iki reikalingos patalpos patys, tačiau, deja, patirtis rodo, kad taip galima ne tik subraižyti paviršių, tačiau taip pat ir išderinti klaviatūrą taip rimtai, kad ne visada muzikologams pavyksta sugrąžinti instrumento pirminį skambesį.

Ne visi kraustytojai gelbėja

Pirmiausia reikia suprasti, kad toli gražu ne visi, kurie teikia perkraustymo paslaugas, bus gabūs transportuoti pianiną. Šio tipo kroviniai reikalauja ne tik specialių transporto priemonių, tačiau taip pat ir žinių – kaip juos saugiai pervežti.

Taigi, reikia atsakingi rinktis pervežėjus. Nors daugeliui aktuali pianino pervežimas kaina, tačiau ji turėtų būti antraeilis rodiklis po kokybės, kuri yra prioritetas. Tik gera komanda pasirūpins pianino pervežimu saugiai, o tuo pačiu suteiks garantiją, kad esant kokiems nors nesklandumams – finansiniai nuostoliai bus padengti.

Pervežimo projektas

Radus gerą komandą ji viskuo pasirūpins už Jus,  tai yra ta pagalba, kurios ir reikia daugeliui. Pats svarbiausias yra pirmasis žingsnis, o tai ne pianino paruošimas, kaip kad daugelis galvoja, tačiau projektas, idėja, kurios reikia laikytis viso instrumento transportavimo metu. Taigi, vertinama – kokių pakavimo priemonių reikia, taip pat, kokiu būdu jis bus nešamas iš būsto, kaip vežamas ir kokiu būdu bus nešamas iki tam tikro kambario. Koridoriai – ne visada platūs, durys – ne visada plačios irgi, tad kartais tenka juos nešti per balkoną, o tuomet reikia dar labiau pasukti galvą, kaip viską padaryti, kad būtų saugu.

Projekto etapus „piešia“ specialistas, kurio paslaugomis planuojate naudotis. Jeigu, visgi nuspręsite, kad viską galite atlikti pats, tokiu atveju ir projektuoti žingsnius, žinoma, turite savarankiškai. Svarbiausia yra neskubėti ir labai atsakingai įvertinti kiekvieną žingsnį, kadangi sugadinti pianiną, deja, galima bet kuriame nuo pakavimo iki užnešimo iki vietos.

Pakavimo niuansai

Taigi, reikalingas tinkamas pianino paruošimas. Specialistai dažniausiai naudoja tam skirtas priemones, kurios suteikia kuo daugiau apsaugos. Tai ir burbulinė plėvele, net dėžės. Kai kurie žmonės, kurie pakuoja patys, bando sutaupyti ir dažniausiai renkasi tokias priemones kaip kad paklotės, užuolaidos. Deja, jie nesuteikia tiek daug apsaugos kaip kad specialios, tam tikros priemonės, tad geriau netaupyti, nes atsiradusias transportavimo dėmes bus tikrai brangiau pašalinti. Pakuoti reikia kiekvieną centimetrą ir kuo atidžiau, kadangi niekada negalite žinoti – kurioje vietoje atsiras defektas ir svarbiausia – kokiu būdu.

Klausimai, kuriuos užduokite savo profesionaliam perkraustytojui

Jeigu norite rasti pačius geriausius, kurie pasirūpins, kad instrumentas saugiai pasiektų tikslą – rinktis reikia įvertinus kelias esmines smulkmenas.

Užduokite šiuos klausimus perkraustytojams:

1. Kokią garantiją siūlote pianino perkraustymo paslaugoms?

2. Ar galite saugiai išardyti pianiną ir, jei reikia, jį surinkti?

3. Kokie yra jūsų baziniai tarifai? Pianino pervežimas kainuos mažiau užsisakant daugiau tos pačios įmonės paslaugų.

4. Ar turite tinkamas lentas saugiam pianino perkėlimui?

5. Kokio svorio ir matmenų instrumentą galite pervežti?

Atlikti darbus patiems yra nemaža rizika, kurios išvengti galima radus gerą pagalbą. Svarbiausia yra per daug netaupyti. Nei laiko, nei finansų, kadangi pianinai dažnai turi ne tik materialią vertę, tačiau ir moralinę. Išsaugokite ją.

 

Remiamas turinys