Klubas „Mažoji raketė” turnyru paminėjo 27-ąjį gimtadienį

Akmenė

Etaplius.ltŠaltinis: Akmenės rajono savivaldybės inf.

250380

Spalio 29–30 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos salėje prie 10 stalų vyko XXVII Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ gimtadienio turnyrai. Į šventinius turnyrus atvyko „Mažoji raketė“ nariai ir draugai iš Šiaulių, Joniškio, Kuršėnų, Telšių, Žagarės, Jonavos, Panevėžio, Gargždų, Klaipėdos rajono, Laukuvos, Mažeikių ir Haddingtono stalo teniso klubo (Škotija).

Klubo „Mažoji raketė“ turnyro atidarymo klubo pirmininkė Loreta Avelienė padėkojo visiems, atvykusiems į gimtadienio turnyrą, už gražią ilgalaikę draugystę. Buvo apdovanoti geriausieji, dalyvavę žingsniavimo programoje „Kopiame į Everestą“ – Audra ir Valentinas Kugriai ir Antanas Budžius. Sveikinimo žodžius tarė tarptautinės kategorijos teisėjai Romualdas ir Vincas Franckaičiai

Varžybos vyko Open ir dviejose moksleivių grupėse.

Spalio 29 d. Open grupėje dalyvavo 60 sportininkų. Šios grupės prizininkais tapo: I v. Dovydas Bagdonas (Laukuva), II v. Marijus Jučinskas (Telšiai), III v. Goda Dovydaitytė (Šiauliai) ir Mantas Rimeikis (Mažeikiai). Paguodos turnyre prizininkais tapo: I v. Rugilė Ulpytė (Joniškis), II v. Simona Verbauskaitė (Šiauliai), III v. Marius Pukinskas (Jonava).

Spalio 30 d. vyko dviejų moksleivių grupių varžybos.

2009-2010 m. gimimo grupėje žaidė 13 stalo tenisininkų. Šios grupės prizininkais tapo: I v. Emilijus Simonaitis (Jonškis), II v. Justas Jakutonis (Joniškis), III v. Mantas Kontrimas ir Vita Guginytė iš Naujosios Akmenės. Paguodos turnyre prizininkais tapo: I v. Donatas Šiurys (Klaipėdos rajonas), II v. Andrėja Ivanovaitė (Akmenė), III v. Ugnius Ulvydas (Joniškis).

2011 m. gimimo ir jaunesnių grupėje varžėsi 30 sportininkų. Šios grupės prizininkais tapo: I v. Otilija Rotomskytė (Panevėžys), II v. Danielius Srėbalius (Gargždai), III v. Ieva Alijošaitytė (Panevėžys) ir Edvinas Gedvilas (Klaipėdos rajonas). Paguodos turnyre prizininkais tapo: I v. Grantas Serva (Telšiai), II v. Nedas Kučka (Akmenė), III v. Jonas Žvaigždinas (Gargždai).

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais. Atskirų grupių prizininkams atiteko klubo „Mažoji raketė“ prizai.

Turnyro metu vyravo jauki atmosfera, buvo paruoštas vaišių stalas, prie kurio sportininkai galėjo užkąsti, atsigerti kavos ar arbatos, pasišnekučiuoti.