PRAMOGOS
Sportas2023 m. Rugpjūčio 1 d. 15:52

Klaipėdos rajono mero taure apdovanoti tradicinės Minijos žemupio regatos nugalėtojai

Klaipėda

Etaplius.ltŠaltinis: Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

274432

Savaitgalį aktyvaus laisvalaikio mėgėjai rinkosi į Drevernos mažųjų laivų uostą, kur įvyko 19-oji Minijos žemupio regata. Šiemetinės baidarių regatos metu dalyviai džiaugėsi nauju, Drevernos upėje dar nemėgintu maršrutu, nusidriekusiu per Karaliaus Vilhelmo kanalą. Iš viso dalyvauti tradicinėje regatoje susirinko 70 vandens turizmo mėgėjų ne tik iš Klaipėdos rajono, bet ir kitų Lietuvos miestų bei rajonų, o geriausieji buvo apdovanoti Klaipėdos rajono mero taure.

Regatoje dvivietėmis baidarėmis varžėsi 16 komandų, dalyviai maršrutą pradėjo nuo 3-iosios vandenvietės ir plaukė iki Drevernos apžvalgos bokšto – taip įveikė 15 km atstumą.

Po varžybų J. Gižo etnografinėje sodyboje visi buvo kviečiami išbandyti mini golfo pramogas, ragauti gardžią žuvienę. Renginį vainikavo Minijos žemupio regatos dalyvių apdovanojimai, kur visiems regatos dalyviams buvo įteikti medaliai ir diplomai, o geriausiai pasirodžiusią komandą Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas apdovanojo mero taure.

Dviviečių baidarių kategorijoje greičiausiai atplaukė ir Klaipėdos rajono mero taurę iškovojo „Patriotai team 2“ komanda, kurie maršrutą įveikė per 3:46 val.

Antrąją vietą iškovojo komanda „Patriotai team 1“, atplaukę per 4:07 val.

Trečioji vieta atiteko komandai „JP1“, kurie atplaukė per 4:35 val.