Klaipėdoje šildymas pradedamas ugdymo, sveikatos, socialinių paslaugų įstaigose

ef455a70eba45d041a5f2a14343be1682b111441
Klaipėda
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Klaipėdos miesto savivaldybės inf.

Klaipėdos miesto darželių bei mokyklų radiatoriai pradės šilti jau šiomis dienomis. Šiluma netrukus taip pat pasieks ir savivaldybei pavaldžias socialinių paslaugų, sveikatos apsaugos, kultūros, sporto įstaigas. Šildymo sezono pradžia šiose įstaigose skelbiama nuo spalio 13 d., šiluma įstaigų radiatorius pasieks priklausomai nuo pastatų administratorių – šį penktadienį, o vėliausiai – pirmadienį.

„Vėstant orams priimtas sprendimas pradėti šildymą įstaigose, kuriose daugiausiai lankosi socialiai jautriausios mūsų visuomenės grupės – vaikai, seneliai, sergantieji, taip pat kultūros bei sporto įstaigose. Dėl šildymo sezono skelbimo visame mieste kol kas susilaikome, tačiau, jei jaučiamas poreikis, gyventojai jau dabar gali pasinaudoti galimybe pradėti šildytis anksčiau“, – sako Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus.  

Norint, kad šiluma į daugiabutį atkeliautų anksčiau arba vėliau nei visame mieste paskelbiama šildymo sezono pradžia, reikalingas daugiau nei pusės namo gyventojų pritarimas, dėl proceso inicijavimo reikėtų derinti su daugiabučio namo administratoriumi arba bendrijos pirmininku.

Pernai Klaipėdoje ugdymo bei socialinių paslaugų įstaigose šiluma buvo įjungta spalio 18-ąją, o visame mieste šildymo sezonas pradėtas spalio 26-ąją.