Klaipėdoje nustatyti du asmenys neteisėtai prekiavę alkoholiniais gėrimais

20180323_110113
Klaipėda
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Klaipėdoje nustatyt du asmenys neteisėtai prekiavę alkoholiniais gėrimais, pranešė policija.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, tikrinant turimą informaciją, esą taksi automobilio vairuotojas, galimai, neteisėtai pardavinėja alkoholinius gėrimus, pareigūnai praėjusą savaitę išsikvietė taksi, kurio vairuotojas (gim. 1969 m.) kontrolinį pirkimą atlikusiems pareigūnams pardavė du butelius stiprių alkoholinių gėrimų. 

Anot policijos, apžiūrint asmens transporto priemonę, bagažinėje buvo rastos ir paimtos dar 6 alaus skardinės. Pradėta administracinė teisena dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla.

Klaipėdos AVPK duomenimis, taip pat buvo tikrinama informacija, neva per vieną programėlę elektroninėje erdvėje, gali būti nelegaliai prekiaujama alkoholiniais gėrimais, o jų įsigyti gali ir nepilnamečiai asmenys. Į pareigūnų žinutę, esą norėtų įsigyti alkoholio, atsiliepęs asmuo, sutiko atvežti sutartų gėrimų į nurodytą vietą. Automobiliu „Toyota“ atvykęs vyras (gim. 2000 m.) kontrolinį pirkimą vykdžiusiems pareigūnams pardavė putojančio vyno ir stipraus alkoholio. Apžiūrint vyro automobilį, bagažinėje rasta ir paimta 20 įvairios talpos butelių su įvairiais alkoholiniais gėrimais. Šiuo atveju taip pat pradėta administracinė teisena dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla.

Vyrai į pareigūnų akiratį papuolė pirmą kartą. Už šį nusižengimą gresia bauda nuo 390 iki 1100 eurų.