Klaipėdoje nubaustos keturios moterys, teikusios seksualines paslaugas už atlygį

Klaipėda
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Balandžio mėn. 11 ir 13 d. Klaipėdos apskrities VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai vykdė prevencines priemones ,,Dėl administracinių nusižengimų užkardymo ir asmenų nustatymo, kurie verčiasi prostitucija ir atlygintinai naudojasi prostitucijos paslaugomis''. Per jas nustatyta po du pažeidimus.

Balandžio 11 d. pareigūnai užfiksavo, kad Klaipėdoje, Taikos pr. ir Didžioji Vandens g. esančiuose butuose dvi užsienio šalių pilietės teikė seksualines paslaugas už atlygį.

1993 m. gimusiai moteriai surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal LR ANK 487 str. 2 d., o  tokio pat amžiaus kitai moteriai – LR ANK 487 str. 1 d. Pastaroji nubausta pirmą kartą, todėl jai skirta pusė minimalios baudos.

Balandžio 13 d. užfiksuotos dar dvi moterys, kurios teikė seksualines paslaugas uostamiestyje, Naujakiemio g. ir Danės g. esančiuose butuose.

1976 m. gimusi moteris įkliuvo pakartotinai, jai pradėta administracinė teisena pagal LR ANK 487 str. 2 d. Administracinė teisena  LR ANK 487 str. 1 d. pradėta ir 1996 m. gimusiai užsienio šalies pilietei, be to nustatyta, kad jai išduotos vizos keliauti tarp Europos sąjungos šalių galiojimo laikas yra pasibaigęs šio mėnesio pradžioje, todėl moteris buvo pristatyta į Migracijos departamento prie LR VRM Klaipėdos skyrių tolimesniems procesiniams veiksmams atlikti.

Policija primena, kad atsakomybė gresia ne tik prostitucijos paslaugas teikiantiems asmenims, bet ir jomis pasinaudojusiems klientams.