Kino teatre „Spindulys“ sumontuotas pažangiausios technologijos kino projektorius

Kino teatre „Spindulys“ sumontuotas pažangiausios technologijos kino projektorius
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės rajono savivaldybė

Marijampolės kino teatras „Spindulys“ žengė į naują filmų rodymo kokybės etapą. Didžiojoje kino salėje sumontuotas 4K raiškos lazerinis kino projektorius, kuris vaizdui suteiks dar daugiau ryškumo bei gyvumo ir žiūrėdami filmus matysime puikų kokybišką vaizdą

Oficialiai pristatant naująją kino įrangą, kurios įsigijimui lėšos buvo skirtos savivaldybės tarybos sprendimu, dalyvavo savivaldybės vadovai ir tarybos nariai, gausus būrys kino mėgėjų.

Savivaldybės meras Povilas Isoda padėkojo kino teatro kolektyvui už rūpestį ir nuoseklų darbą tobulinant savo veiklą, nuolat diegiant naujoves, kad kino mėgėjams būtų sudarytos dar geresnės galimybės mėgautis kokybišku kinu ir Marijampolė galėtų didžiuotis šiuolaikišku, moderniu kino teatru.

Šventės proga šokį susirinkusiems dovanojo Marijampolės kultūros centro šokių grupė ,,Arabeskas“ (vadovė Daina Misiukevičienė)

Kino teatras „Spindulys“ tapo jau tradicine laisvalaikio praleidimo vieta, kurioje pasimėgauti naujai sukurtais kino filmais renkasi  vaikai ir šeimos, senjorai ir kino gurmanai.

Nuo šiol „Spindulys“ galės pasiūlyti dar kokybiškesnius kino seansus, todėl visi marijampoliečiai  kviečiami įsitikinti naujos įrangos kokybe ir mėgautis pačiais geriausiais kino filmais, rodomais Lietuvoje.