Kikboksininkas D. Dirkstys pasimatyme ieškojo tikinčios merginos: prakalbo apie seksą ir didžiausią palaimą po jo

Lietuva
Gediminas Malaškevičius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

21-erių kikboksininkas Dominykas Dirkstys LNK interneto televizijos šou „Renkuosi tave“ ieškos merginos. Tačiau atvykęs į akląjį pasimatymą Dominykas prisistatys ne profesionaliu kovotoju, o dainininku, šokėju, ir menininku, kuris kartais sportuoja.

„Grožis viena iš didžiausių merginų vertybių, juk milijonierių jachtose visada būna modelių, gražių merginų, – aiškins Dominykas, paprašęs dviejų aklajame pasimatyme dalyvaujančių merginų įvertinti savo grožį skalėje nuo 1 iki 10. – Man seksualiausia merginos vieta – veidas.“

Į pasimatymą iš Airijos atvyks visą gyvenimą Dubline gyvenanti 24-erių lietuvė Gabrielė, marketingo specialistė. „Atvykau ieškoti savo princo, į Lietuvą grįžtu aplankyti senelių, tetų, bet ieškau priežasties grįžti į Lietuvą ilgam, o Dubline mažai lietuvių vaikinų, nėra iš ko rinktis“, – sakys Gabrielė, prisipažinusi esanti beviltiškai romantiška. 

Tuo metu įspūdingos išvaizdos 29-erių Rimgailė, iš Kauno prisistatys modeliu, aktore, promo renginių ir socialinių tinklai žvaigžde. „Man reikia stipraus vyro, nesirengiu bėgioti paskui jį ir motyvuoti“, – sakys Rimgailė.  

Vienas pirmųjų Dominyko klausimų merginoms bus apie tikėjimą. „Ar lankotės bažnyčioje? Juk turim kažkuo tikėti. Kodėl sekmadieniais nenueiti į bažnyčią? Biblija gera forma žmonijai keliauti su gėriu, gera energija grįžta, tai karma“, – savo tikėjimo tiesas dėstys kikboksininkas.  

Tačiau būsimajai merginai jis kels ir daugiau reikalavimų. „Jeigu aš sportuoju, tai turiu sportuoti, o ne eiti su ja į filmą, nes sportas – mano darbas“, – aiškins ir pridurs, kad per visą gyvenimą nėra vartojęs alkoholio, nes alkoholis ir sportas – nesuderinami dalykai.

„Pasimatymo metu mėgstu dominuoti, nes esu vyras, – atskleis sportininkas. – Man patinka doros mergaitės“. Tačiau Dominykas laidoje „Renkuosi tave“ drąsiai atsakinės į klausimus apie seksą. „Jei esi vaikinas, tau užtenka 5 minučių, jei mergina – reikia dviejų valandų. Man užtenka minutės. Juokauju“. 

Sportininkas domėjosi, ar mergina gali turėti vaikinų draugų. „Jei esi tikras vyras, kurio ji nori, jai nereikia vaikinų draugų. Kai susipyksi, kur ji nuvažiuos paverkti? Ant draugo peties? O ką, jis neturi testosterono? Matematika paprasta“, – paprastai aiškino Dominykas. 

Pasimatymui kikboksininkas paruošė provokuojančių klausimų – „Kiek mėnesių turi 28 dienas?“ „Kodėl kinai suvalgo daugiau ryžių už norvegus?“ „Ar galima katiną nešti tuščiam maiše?“ 

O į vieną klausimą – koks, neskaičiuojant sekso, didžiausias palaiminimas vaikinui iš merginos – pats pasufleruos atsakymą: pabūti tyliai. 

Kurią iš merginų Dominykas pasirinks antrajam pasimatymui ir aš jai ištars „taip“, galite jau dabar pažiūrėti lnk.lt