Sportas2017 m. Gruodžio 3 d. 21:12

„Kibirkšties“ krepšininkės nugalėjo Baltarusijos ekipą

22147

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda iškovojo antrą pergalę šį savaitgalį Vilniuje vykusiame Rytų Europos krepšinio lygos (EEWBL) ture.

Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės sekmadienį 70:56 (18:11, 14:10, 15:16, 23:19) įveikė Minsko „Horizont“ klubą iš Baltarusijos.

Vilnietės jau nuo pirmo kėlinio perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kontroliavo žaidimą. Po pirmų 10 minučių „Kibirkštis“ pirmavo 7 taškų skirtumu, o antrame ketvirtyje pranašumas tapo dviženkliu.

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau vilnietės ir toliau išlaikė savo pranašumą, o per paskutines 10 minučių užtvirtino pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 12 taškų pelniusios Laura Juškaitė ir Dalia Donskichytė. Laurita Jurčiūtė ir Gabija Meškonytė pridėjo po 11 taškų.

„Horizont“ komandoje Ana Nužnaja surinko 16 taškų.

Vilnietės dabar savo sąskaitoje jau turi tris pergales per penkerias rungtynes. Baltarusėms tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės.

„Kibirkštis“ šį sezoną dar nepralaimėjimo nei vienų iš šešerių rungtynių, žaistų Vilniuje.

Kitose dienos rungtynėse Liepojos „Papirs“ klubas iš Latvijos 95:82 nugalėjo Apeldoorno „FSG Royal Eagles“ ekipą iš Olandijos.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau gruodžio 9 dieną, kai namuose priims Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.