Kepurės – vyriškos mados 2020-aisiais

Kepurės – vyriškos mados 2020-aisiais
Vilnius
Unsplash.com nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vyriškos kepurės buvo madingos visais laikais. Galbūt skirdavosi jų struktūra ir išvaizda, tačiau kiekvienas jaunuolis žinodavo, kaip priderinti šį galvos apdangalą prie savo stiliaus. Žinoma, tai ne tik puikus aksesuaras, tačiau ir apsauga nuo saulės, ypatingai karštą vasaros dieną. Juk gauti saulės smūgį nėra taip jau sunku, todėl kepurė gali pagelbėti ne tik stilingai atrodyti, tačiau apsaugoti savo sveikatą nuo nemalonių pasekmių. Žinoma, šis galvos aksesuaras gali praversti ir žiemą, kai labai šalta. Jis puikiai uždengia ausis, kurios itin lengvai sušąla bei pagelbėja norint apsaugoti patį svarbiausią organą mūsų kūne – smegenis. Visgi, tikriausiai daugelis vyrų tikrai nestebi naujausių mados tendencijų ir nežino, kokios kepurės yra populiariausios 2020-aisiais? Skaitykite straipsnį toliau ir sužinosite, kokį galvos apdangalą įsigyti, jog atrodytumėte patys stilingiausi ir nustebintumėt aplinkinius.

Kepurės su snapeliu tikriausiai niekada nepasišalina iš mados tendencijų. Snapelis gali būti tiek lenktas, tiek tiesus – priklauso nuo to, kaip patogiau būtent Jums. Nebijokite ir nevenkite spalvų – jos itin pagyvina visą bendrą įvaizdį. Jeigu nenorite ryškiai raudonos ar žalios kepurės, bent jau nesirinkite tik juodos ar baltos, suderinkite šias spalvas tarpusavyje. Pavyzdžiui, įsigykite juodą galvos apdangalą, tačiau papildytą raudonu ar žaliu piešinėliu. Atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių pagaminta kepurė. Jeigu norite įsigyti kokybišką bei patvarų daiktą, stenkitės, jog bent dalį jo sudarytų ir medvilnė arba poliesteris. Pastarasis yra populiarus dėl to, nes yra lengvai plaunamas, ilgai išlaiko esamą formą, beveik nesiglamžo, nenusiskalbia. Taipogi, nepamirškite, jog dažniausiai geras daiktas nėra itin pigus, todėl norėdami atrodyti stilingai bei turėti ilgalaikį aksesuarą, investuokite šiek tiek pinigų. Kaip jau minėjome anksčiau, tokios kepurės nėra skirtos vien tam, jog gerai atrodytumėte – jos puikiai apsaugo nuo saulės spindulių bei padeda neperkaisti, todėl yra puiki išeitis vasaromis, kai kaitrus oras neleidžia per ilgai užsibūti lauke.

Visgi, saugotis reikia ir žiemomis. Šaltis taip pat gali pakenkti mūsų sveikatai, o ypatingai turėtume saugoti galvą bei ausis, todėl šis galvos apdangalas taipogi yra puiki išeitis. Renkantis žieminę kepurę, itin svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios ši pagaminta. Geriausia pasirinkti akrilą, mat šis sušildo net pačiu šalčiausiu oru, be to puikiai sugeria drėgmę. Ši medžiaga yra ganėtinai panaši į kašmyrą, jos pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis – švelnumu bei lengvumu, atsparumu dėvėjimuisi. Be to, jis nebijo jokių aliejų ar chemikalų ir puikiai išsiplauna, todėl nedvejokite, ir pasirinkite būtent iš šios medžiagos pagamintas kepures. Jeigu Jums rūpi ne tik apsisaugoti, bet ir gerai atrodyti, tuomet nebijokite pasirinkti spalvingų galvos apdangalų. Neieškokite tik įprastų kepurių, kurias nešioja kas antras vyriškis – nepabijokite išskirtinių dizainų, kurie atrodytų šmaikščiai, mielai ar stilingai.

Tiems vyriškosios lyties atstovams, kuriems patinka atrodyti išskirtinai, gali patikti ir skrybėlės. Kaip ir daugelyje kepurių, šių sudėtyje taipogi reikėtų paieškoti medvilnės. Kodėl, galbūt paklausite? Tai natūralaus pluošto medžiaga, kuri yra itin patogi bei minkšta, taipogi puikiai sugeria drėgmę. Deja, tinkamai neapdorota medvilnė ganėtinai lengvai glamžosi, taip pat irnesunkiai išsitampo. Visgi, išsirinkę kokybišką kepurę, pagamintą būtent iš šios medžiagos, liksite tikrai patenkinti – juk tai visiškai natūralus pluoštas. Todėl nedvejokite, atraskite savąjį stilių ir pirmyn!

Kepurė yra išties svarbi kiekvienos aprangos dalis. Tai ne tik puikus ir stilingas aksesuaras, tačiau ir gera apsaugos priemonė nuo saulės ar šalčio. Renkantis kepurę, svarbiausia nebijoti spalvų ar įdomių paveikslėlių, pasidomėti, iš kokios medžiagos pagamintas išsirinktas galvos apdangalas. Negailėkite pinigų dailiai bei kokybiškai kepurei, jeigu norite, jog ši būtų patvari bei atlaikytų dar daug žiemų ar vasarų. Taipogi, neužmirškite rinktis šio aksesuaro pagal sezoną – šiltais orais galite pirkti kepurę su snapeliu, kuri apsaugos nuo kaitros bei saulės spindulių, o štai šaltuoju sezonu galite įsigyti šiltą, žieminę kepurę, kuri neleistų galvai bei ausims sušalti. Bet kokiu atveju, svarbiausia sukurti savo stilių ir nekopijuoti nieko aplink – juk kas tiko kitam, nebūtinai tiks ir Jums.

Remiamas turinys