Kelmės ligoninėje ugniagesiai kampiniu šlifuokliu nuo jaunuolio piršto pjovė žiedą

362273969_666122272211497_412362968558664766_n
Kelmė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Kelmės ligoninės medikams nepajėgus nuimti nuo jaunuolio piršto masyvaus metalinio žiedo, jį kampiniu šlifuokliu nupjovė atvykę ugniagesiai.

Trečiadienio vidurdienį ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad į Kelmės ligoninės Priėmimo skyrių atvyko jaunuolis, jis nuo rankos piršto nebenusiima žiedo, chirurgui taip pat nepavyksta.

Atvykę gelbėtojai akumuliatoriniu kampiniu šlifuokliu žiedą nuo piršto nuėmė. Gelbėjimo operacija truko apie valandą. Nuimant žiedą žmogus nenukentėjo. 

Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sako, kad kiekvienas gelbėjimo darbas – rebusas, net viena klaida gali virsti tragedija.

„Situacija buvo sudėtinga. Pagalbą vaikinui suteikti bandžiusiems medikams padėti nepavyko, nors jie ir mėgino tai padaryti įvairiomis priemonėmis. Pagalbą suteikė Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos budinčios pamainos vadas Robertas Dimskis“, – feisbuke skelbia tarnyba.

„Žinai, kad negali suklysti, žinai, kad niekas kitas negali suteikti jam pagalbos, ir darai. Kiekvienas toks darbas reikalauja didelės savitvardos ir atsakomybės. Paprasta nebuvo – žiedas platus ir labai tvirto metalo. Nusprendėme, kad naudosime akumuliatorinį kampinį šlifuoklį ir įpjausime jį. Tačiau vienos įpjovos nepakako, kad būtų galima žiedą praplėsti. Tad teko daryti ir antrąjį įpjovimą, tik taip žiedas pasidavė“, – pranešime pasakoja R. Dimskis.

Tai pirmasis toks atvejis per 23-ejus jo darbo metus, kai teko metalą pjauti, kad būtų galima nuimti žiedą nuo piršto. Kad netektų bejėgiškai ieškoti pagalbos tokiu atveju, R. Dimskis pataria žiedus rinktis iš minkštesnio metalo.