Kelionė su kolegomis: leiskitės į nuotykius ir pažinkite tuos, su kuriais dirbate

Vilnius
@Ingrida Tours
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Jau antrus metus siaučianti pandemija daugelį privertė pajusti darbo iš namų skonį. Atitolome, gyvą bendravimą pakeitė susitikimai kompiuterio ekrane. O juk taip smagu būtų atitrūkti nuo darbo ir pabūti drauge su tais, kuriuos matome kasdien, bet vargu ar gerai pažįstame. Kelionė – pats tinkamiausias būdas atkurti bendrumo jausmą, sustiprinti kolegų ryšį ir puoselėti ne tik darbinius, bet ir draugiškus santykius neoficialioje aplinkoje. Tad leiskitės į nuotykius ir drauge atraskite gražiausius Lietuvos kampelius!

 

Vasara – atostogų ir kelionių metas. Daugelis norime atitrūkti nuo rutinos, daugiau laiko skirti sau, pabūti gamtoje. Kelionių agentūros „Ingrida Tours“ vadovė Ingrida Pociutė sako, kad vasarą padaugėja ir kolektyvų kelionių. Šaltąjį metų laiką praleidę biuruose, vasarą žmonės pasineria į keliones, kuriose ne tik praplečia akiratį, patiria neišdildomų įspūdžių, bet ir turi puikią progą geriau pažinti savo kolegas.

Kelionės suartina

Kelionių agentūros „Ingrida Tours“ vadovė įsitikinusi – kelionės su kolegomis naudingos ne tik patiems darbuotojams, bet ir bendrai įmonės atmosferai palaikyti. „Kelionės kolektyvams suteikia gerų emocijų, kuria artumą, kas itin aktualu dabar, kai žmonės ilgą laiką dirbo iš namų. Tai puiki proga ne iš darbinės, bet iš asmeninės pusės pažvelgti į žmones, su kuriais dirbame. Darbe praleidžiame daugiau laiko negu namie, tad svarbu žinoti, koks žmogus dirba šalia. Kai žinome to žmogaus pomėgius, galime lengviau prie jo prisiderinti, atrasti bendrų interesų“, – pasakojo kelionių agentūros „Ingrida Tours“ vadovė

Nuo edukacijų iki žaidimų

Pasak I. Pociutės, renkantis verslo kelionę reikėtų pagalvoti, ko iš tos kelionės tikimasi. Verslo kelionės gali būti edukacinės, pažintinės, gamtinės, taip pat jos gali būti papildytos komandiniais, linksmais įvairios tematikos žaidimais, mokymais. „Mes pasirūpinsime vairavimu, maršrutu – jums beliks klausytis gido pasakojimo, mėgautis pro šalį bėgančiais vaizdais ir nekantriai laukti kito sustojimo“, – pasakojo kelionių agentūros vadovė.

Siūlome 10 verslo kelionių idėjų, kurios sudomins net ir išrankiausią keliautoją!

  • Vienos dienos kelionė autobusu – Alaus turas – Šmaikšti ekskursija Joniškėlyje. Šiame vienos dienos alaus ture aplankysite ir degustuosite trejose alaus daryklose, dalyvausite šmaikščioje ekskursijoje apie Joniškėlį. Sužinosite, kodėl jis vadinamas legendų ir istorijų sostine.

  • Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu. Ekskursijos metu kolektyvas, o gal ir jų šeimos nariai, pagal gautas užduotis ir klausimus keliaus po Vilnių. Kelionės pabaigoje laukia prizai ir pasirinktų skanumynų degustacija.
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija. Kelionę pradėsite dvare, susipažinsite su dvaro istorija ir dalyvausite Napoleono lobio paieškose. Taip pat jūsų lauks dvariška puota, o po to jus į ekskursiją pakvies dvariškais rūbais apsirengusios damos.

  • Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“. Šios ekskursijos metu aplankysite Pagėgių pasienio muziejų ir išgirsite įdomių kontrabandinių istorijų. Sudalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje Smalininkuose ir aplankysite spalvinga savo istorija žavinčius Kybartus.
  • Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“. Keliausite po vietas, susijusias su senaisiais Vilniaus kalėjimais, sužinosite apie jų atsiradimą, bausmes, susipažinsite su budelių gyvenimo subtilybėmis. O kelionę vainikuos pasirinktų skanėstų degustacija.

  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai. Šios kelionės metu aplankysite žymiausias Anykščių vietas, susipažinsite su dvarų kultūra, dvariškių gyvenimo istorijomis. Atsipalaidavimui galėsite pasinerti į aromatų jūrą – susipažinti su natūralių eterinių aliejų gausa ir susikurti savo kvepalus.
  • Pažintinė-degustacinė ekskursija kolektyvams „Prūsijos Karalių takais“ su Memelietiškais pietumis. Keliaudami atversite didingus karališkų vizitų Klaipėdoje puslapius. Susipažinsite su Prūsijos valdovų gyvenimo vingiais, žavėsitės kūrybiška miesto atmosfera ir turėsite išskirtinę galimybę pasimėgauti Memelietiškais pietumis.

  • Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija. Jeigu norite ne tik praplėsti akiratį, bet ir paragauti naujų skonių, ši kelionė kaip tik jums! Vaišinsitės profesionalaus konditerio desertais, degustuosite virtinukus ir susipažinsite su jų gamybos istorija. O kelionės pabaigoje jūsų laukia net 9 rūšių midus!
  • Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu – plaukimas baidarėmis – partizanų slėptuvė – žygis. Tai kelionė aktyviems žmonėms, svajojantiems daugiau laiko praleisti gamtoje. Jos metu leisitės į žygį, apsilankysite partizanų slėptuvėje, pasivaikščiosite pažintiniu taku, o kelionės akcentu taps 7 km kelionė baidarėmis.

 

  • Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę. Persikėlę į Smiltynę leisitės į aktyvią ir įdomią kelionę dviračiais. Minsite dviračių takais į Juodkrantę, aplankysite gintaro įlanką, Raganų kalną, kormoranų kolonijas. Tai puiki savaitgalio kelionės idėja, kai pavargsite fiziškai, bet pasikrausite jėgų kitai darbo savaitei!