Kelininkai prašo neprarasti budrumo: sumažinti greitį prieš sankryžas, miško proskynas, būti atidžius važiuojant per tiltus ir viadukus

Lietuva
Žygimantas Gedvila/BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad dėl buvusio snygio Skuodo ir Šilutės rajonuose kelių dangos su pažliugusio ar prispausto sniego provėžomis.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių šalies kelių dangos sausos arba drėgnos, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje išlieka provėžoti, padengti prispausto ar puraus sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 10 cm.
AB „Kelių priežiūra“ kelius valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir atkreipti dėmesį į pavojingus kelių ruožus ir sumažinti greitį prieš juos – sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidžius važiuojant per tiltus ir viadukus, pažymima pranešime.
Lietuvoje be kritulių. Oro temperatūra nuo 6 iki 13 laipsnių šalčio.
Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną žymesnių kritulių nenumatoma, vietomis rūkas, šerkšnas. Vėjas pietvakarių, vakarų, pajūryje gūsiai 15 m/s.
Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio, vakariniame šalies pakraštyje nuo 0 iki 3 laipsnių šilumos.