Kelininkai įspėja: eismo sąlygas sunkina plikledis, silpnas snygis, pustymas, Jonavos ir Šiaulių rajonuose – vietomis lijundra

Lietuva
Žygimantas Gedvila/BNS/Fotobankas.lt
Miglė Valionytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad didžiojoje šalies dalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos šlapios, vietomis padengtos pažliugusio, prispausto ar puraus sniego sluoksniu, provėžotos. Daugelyje rajonų eismo sąlygas sunkina plikledis.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašoma būti atidiems ir neskubėti, nes keliai yra slidūs, todėl reiktų rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną, greitį ir nedaryti staigių manevrų.
Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai yra slidūs, provėžoti, vietomis padengti pažliugusio, prispausto ar puraus sniego sluoksniu.
Daugelyje rajonų silpnas snygis ir pustymas, Jonavos ir Šiaulių rajonuose vietomis lijundra. Tik vakarinėje Lietuvos pusėje daugiausia be kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 4 laipsnių šalčio.
Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną kai kur, daugiausia rytinėje šalies pusėje, nedidelis sniegas. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 8–13 m/s, pajūryje gūsiai iki 16 m/s. Oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio, pajūryje iki 2 laipsnių šilumos.