Kelialapį į „Mokyklų protų žaidynių“ finalą laimėjo Pakruojo „Atžalyno“ gimnazija

Kelialapį į „Mokyklų protų žaidynių“ finalą laimėjo Pakruojo „Atžalyno“ gimnazija
Pakruojis
anonymous anonymous Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Antradienio rytą, Pakruojo sinagogoje įvyko pirmasis „Mokyklų protų žaidynių“ etapas, kurį organizavo Pakruojo kultūros centras. Čia susibūrė net 12 komandų iš viso rajono mokyklų. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijai atstovavo „Braškės“ ir „Galbūt žalias“, „Žemynos“ progimnazijai – „Žemynos protai“ ir „200 IQ“ Lygumų pagrindinei mokyklai – „Aukso orda“ ir „Didieji mąstytojai“, Linkuvos gimnazijai – „Ąžuoliukai“ ir „Bizniukai“, Balsių pagrindinei mokyklai – „Rafael“ ir „Nutel“, Žeimelio gimnazijai – „Šiaurės vėjas“, o Pašvitinio pagrindinei mokyklai – „protAUK“.

Prieš prasidedant žaidimui visus susirinkusiuosius pasveikino Pakruojo r. savivaldybės meras Saulius Margis.
Prasidėjus protmūšiui užvirė rimta kova, o susumavus visus rezultatus paaiškėjo, jog kelialapį į finalinį „Mokyklų protų žaidynių“ etapą Rozalime iškovojo komanda „Galbūt žalias“ iš Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos!

Sveikiname komandą „Galbūt žalias“, linkime didžiausios sėkmės finaliniame etape atstovaujant Pakruojo rajoną!

„Mokyklų protų žaidynės“ – tai Pakruojo kultūros centro rengiamo projekto „Jaunimo festivalis „Ošiam!“ dalis, kuri vyksta Pakruojo, Radviliškio, Joniškio ir Pasvalio rajonuose. Jų tikslas – sudaryti galimybę visų paminėtų rajonų jaunimui aktyviai ir naudingai praleisti laiką bei ugdyti komunikacinius gebėjimus.

Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba ir Pakruojo rajono savivaldybė
Organizatoriai: Pakruojo kultūros centras

Redakcija rekomenduoja