Keisis Nemenčinės ir Paberžės krypties maršrutų tvarkaraščiai

low-angle-shot-bus-stop-sign_181624-32465
Vilnius
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilniaus raj. savivaldybės inf.

Nuo lapkričio 4 d. keisis Nemenčinės ir Paberžės krypčių maršrutų tvarkaraščiai.

Pakeitimai Nemenčinės krypties maršrutų tvarkaraščiuose

Nuo lapkričio 4 d.

  • maršruto Nr. 154 „Vilnius (Antakalnio transporto mazgas) – Buivydžiai per Nemenčinę, Bezdonis“ autobusas šeštadieniais ir sekmadieniais 8:45 val. važiuos iš stotelės „Bezdonys“ iki stotelės „Nemenčinė“, 13:00 val. – iš stotelės „Nemenčinė“ iki stotelės „Bezdonys“;

  • maršruto Nr. 163 „Vilnius (Antakalnio transporto mazgas) – Eitminiškės per Nemenčinę, Sirvydiškes, Dailydėnus“ autobusas šeštadieniais ir sekmadieniais 6:30 val. važiuos iš stotelės „Nemenčinė“ iki stotelės „Eitminiškės“, 15:00 val. – iš stotelės „Eitminiškės“ iki stotelės „Nemenčinė“;

  • maršruto Nr. 174 „Vilnius (Antakalnio žiedas) – Bezdonys per Balžio Šilą“ autobusas šeštadieniais ir sekmadieniais 8:15 val. važiuos iš stotelės „Antakalnio žiedas“ iki stotelės „Bezdonys“, 13:15 val. – iš stotelės „Bezdonys“ iki stotelės „Antakalnio žiedas“.

Nuo lapkričio 6 d.

  • maršruto Nr. 160 „Nemenčinė – Pailgė per Raudondvarį“ autobusas, važiuojantis darbo dienomis 7:15 val. iš Pailgės į Nemenčinę, nuo stotelės „Girininkija“ važiuos A. Mickevičiaus gatve iki stotelių „Žiedas“ ir „Mickevičiaus g.“. Į stotelę „Mokykla“ autobusas atvažiuos 7:28 val.


Pakeitimai Paberžės krypties maršruto tvarkaraštyje

Nuo lapkričio 4 d.

  • maršruto Nr. 132 „Vilnius – (Pramogų arena) – Paberžė“ autobusas šeštadieniais ir sekmadieniais 7:00 val. iš stotelės „Visalaukė“ važiuos iki stotelės „Pramogų arena“, 14:00 val. iš stotelės „Pramogų arena“ važiuos iki stotelės „Visalaukė“, 14:45 val. iš stotelės „Visalaukė“ autobusas važiuos iki stotelės „Eitminiškės“.

Vilniaus rajono maršrutus aptarnaujančių autobusų tvarkaraščius galima peržiūrėti naudojantis programėle „Trafi“, Vilniaus rajono savivaldybės internetiniame puslapyje. Aktualūs tvarkaraščiai taip pat skelbiami Vilniaus rajono autobusų parko internetiniame puslapyje.