Kėdainiuose veiklą pradėjo regioninis karjeros centras

430727117_893776362753231_8564464644280507797_n
Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

Šiandien Kėdainiuose veiklą pradėjo regioninis karjeros centras „Karjeras“. Tai trečiasis iš keturiolikos tokių centrų, Užimtumo tarnybos suplanuotų Lietuvoje.

Svarbiausias tokių centrų tikslas – padėti pasirinkti profesiją, kuri būtų paklausi, atlieptų pagrindines šalies raidos kryptis, skatintų skaitmenizacijos, žaliosios ir žiedinės ekonomikos vystymąsi bei skatintų rinktis inžinerinės srities specialybes.
 
Atidarant „Karjerą" ne kartą nuskambėjo pasakymas, kaip svarbu tinkamai pasirinkti veiklą, kuri leistų ir gerai jaustis, ir garantuotų pragyvenimą.
 
Pasak „Karjero“ specialistų, profesinio orientavimo procese svarbu, kad būtų suteikiama išskirtinė galimybė „pasimatuoti“ ir išbandyti dominančią profesiją. Tai gali padaryti tiek moksleivis, tiek studentas, tiek kiekvienas, norintis atrasti labiausiai patinkančią sritį.
 
Profesinio orientavimo paslaugas „Karjeruose“ teikia puikūs savo srities profesionalai, kurie atvirai sutinka kiekvieną į RKC užsukantį klientą, individualiai vertina situaciją, pataria ir gelbsti karjeros klystkeliuose.
 
„Karjeras“ − tai vieta, kur darniai sujungiamos savivaldos, mokyklų, Jaunimo reikalų agentūros ir verslo jėgos, kad žmonės gautų kuo efektyvesnes, plataus profilio profesinio orientavimo paslaugas.
 
Kėdainių „Karjeras“ įsikūrė J. Basanavičiaus g. 18, Kėdainiai.