Kėdainiuose pavogtą automobilį pareigūnai operatyviai rado Jonavos rajone

LFqts4lSYbI
Jonava
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno AVPK

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie, kaip įtariama, įvykdė automobilio vagystę, su kuriuo nuvažiavo nuo kelio kitame rajone.

Sausio 8 d. apie 09.40 val. buvo gautas pranešimas, jog Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., iš prekybos centro aikštelės, pavogtas automobilis „Škoda“. Padaryta turtinė žala siekia apie 3200 eurų. Pareigūnai nedelsiant pradėjo automobilio paiešką.

Dar tos pačios dienos popietę automobilis rastas Jonavos r., kelyje nuo Kulvos k. link Ručiūnų k. nuvažiavęs nuo važiuojamosios kelio dalies. Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai apie 15.00 val. sulaikė, kaip įtariama, svetimą automobilį „Škoda“ vairavusį (gim. 2004 m.) ir kartu važiavusį (gim. 2005 m.) vyrą. Sulaikytiems vyrams pareikšti įtarimai. Vienas iš jų (gim. 2005 m.) yra žinomas policijos pareigūnams.

Šiuo metu Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.